Program telewizyjny na Wigilię i Święta Bożego Narodzenia

  • 2011-12-26, Aktualizacja: 2011-12-26 10:10
Święta Bożego Narodzenia - program tv

Co pokaże nam telewizja w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia? (© sxc)

Co pokaże nam telewizja w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia? Przedstawiamy najciekawsze propozycje najpopularniejszych programów.


FILMY

24 grudnia
Ojciec panny młodej II
godz. 20.05, TVP 1
24 grudnia
Ścigani
godz. 23.30, TVP 1
24 grudnia
Nie ma mocnych
godz. 16.05, TVP 2
24 grudnia
Zróbmy sobie wnuka
godz. 20.00, TVP 2
24 grudnia
Salon piękności
godz. 21.25, TVP 2
24 grudnia
Świąteczna gorączka
godz. 15.30, Polsat
24 grudnia
Kevin sam w Nowym Jorku
godz. 19:35, Polsat
24 grudnia
Wesołych świąt
godz. 22.00, Polsat
24 grudnia
Holiday
godz. 20.00, TVN
24 grudnia
To właśnie miłość
godz. 22.45, TVN
25 grudnia
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
godz. 20.20, TVP 1
25 grudnia
Angielska robota
godz. 21.35, TVP 2
25 grudnia
William i Kate
godz. 21:40, TVN
25 grudnia
Naciągacze
godz. 23:20, TVN
25 grudnia
Roboty
godz. 20:35, Polsat
26 grudnia
Dlaczego nie!
godz. 20.15, TVP 1
26 grudnia
Osiem milimetrów
godz. 23.00, TVP 2
26 grudnia
Wyobraź sobie
godz. 20.00, TVN
26 grudnia
Eragon
godz. 20.05, Polsat

DLA DZIECI i MŁODZIEŻY

24 grudnia
Ace Ventura Junior
godz. 10:45, TVP 1
24 grudnia
Bob Budowniczy i niezapomniane święta Bożego Narodzenia
godz. 18:30, TVP 1
24 grudnia
Pierwsz gwiazdka Świętego Mikołaja
godz. 14:30, TVP 2
24 grudnia
Happy Feet: Tupot małych stóp
godz. 17:00, TVN
24 grudnia
Jak poślubić milarderkę?

godz. 12:55, Polsat
24 grudnia
Świąteczna gorączka
godz. 15:30, Polsat
25 grudnia
Underdog Superpies
godz. 14:10, TVP 2
25 grudnia
Grinch: Świąte nie będzie
godz. 13:10, TVN
25 grudnia
Święta Dennisa rozrabiaki
godz. 15:05, TVN
25 grudnia
Madagwiazdka
godz. 20:00, TVN
25 grudnia
Kung Fu Panda: Święta, świeta i Po
godz. 20:40, TVN
25 grudnia
Pada Shrek
godz. 21:10, TVN
25 grudnia
Epoka lodowcoaw: Mamucia gwiazdka
godz. 20:05, Polsat
26 grudnia
Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm
godz. 13:15, TVN
26 grudnia
Charlie i fabryka czekolady
godz. 14:50, TVN
26 grudnia
Fred Claus - brat Świętego Mikołaja
godz. 16:55, TVN
26 grudnia
Kevin sam w domu po raz czwarty
godz. 12:45, Polsat

KOLĘDY

24 grudnia
Kolędy w Pałacu Prezydenckim
godz. 14.35, TVP 1
24 grudnia
Cała Polska śpiewa koledy
godz. 17.40, TVP 1

25 grudnia
godz. 14.20, TVP 1

26 grudnia
godz. 13.30, TVP 1
24 grudnia
Czas kolędy
godz. 17.40, TVP 2
24 grudnia
Koncert bożonarodzeniowy z Bazyliki Mariackiej. Kolęda Nova
godz. 18.45, TVP 2

25 grudnia
godz. 10.35, TVP 2

26 grudnia
godz. 17.45, TVP 2
24 grudnia
Święta cisza - kolędy gra Włodek Pawlik
godz. 00.35, TVP 2
24 grudnia
Kolędowanie z Polsatem
godz. 17.10, Polsat

25 grudnia
godz. 10.05
25 grudnia
Chwała na wysokości - kolędy z Zakopanego
godz. 01.20, TVP 2
26 grudnia
Mazowsze kolęduje z aktorami
godz. 10.30 - TVP 2

Ojciec panny młodej II - komedia

George Banks często powtarza, że nienawidzi zmian. Tymczasem całe jego życie po raz kolejny zostaje wywrócone do góry nogami. Córka Annie i zięć Bryan powiadamiają rodziców, że będą mieli dziecko. Na wieść, że wkrótce zostanie dziadkiem, George wpada w panikę. Nie dopuszcza do siebie tej myśli, zachowuje się inaczej, zaczyna chodzić na siłownię, desperacko stara się zatrzymać uciekającą młodość. Staje się pełnym wigoru i siły mężczyzną, lecz pewnego dnia Nina oświadcza mężowi, że ona również jest w ciąży. George przeżywa kolejny szok.

Zróbmy sobie wnuka - komedia

W centrum jednego z wielkich miast wśród biurowców stoi domek otoczony ogródkiem. Jego mieszkańcy, Maniek i Gienia Koselowie, nie marzą o przeprowadzce do nowoczesnych apartamentowców. Mańkowi sen z powiek spędza los dwójki dorosłych dzieci: Zosi i Janka. Żadne z nich nie wstąpiło jeszcze w związek małżeński. Słynący z licznych romansów Janek jest wziętym ginekologiem, a inteligentna, ale raczej zasadnicza Zosia pracuje jako specjalistka od public relations. Kosela stawia więc sobie za punkt honoru doprowadzenie dzieci do ołtarza.

Salon piękności - komedia

Fryzjerka Gina Norris dla dobra córki przenosi się z Chicago do Atlanty, gdzie dziewczynka będzie mogła uczęszczać do prestiżowej szkoły muzycznej. Kobieta zatrudnia się w salonie kosmetycznym. Chimeryczny szef tak uprzykrza jej życie, że Gina porzuca posadę i otwiera własny zakład. Mimo że początki są trudne, bo były przełożony robi wszystko, żeby pokrzyżować jej szyki, Ginie i jej pracownikom udaje się stworzyć miejsce, w którym każda kobieta może liczyć nie tylko na zmianę wyglądu, ale także na rozmowę.

Holiday - komedia romantyczna

Amanda, bizneswoman z Los Angeles, wyrzuca z domu niewiernego kochanka. Mieszkająca w Londynie Iris kocha mężczyznę, który lada dzień ma poślubić inną kobietę. Zdesperowane panie trafiają na siebie na stronie internetowej, oferującej tymczasowe zamiany domów. Choć dzielą je 4 tys. kilometrów, narodowość, doświadczenie i kultura, odnajdują wspólny język. Postanawiają zamienić się miejscami na czas świąt Bożego Narodzenia. W przysypanej śniegiem Anglii Amanda spotyka brata Iris. Ta w słonecznej Kalifornii poznaje współpracownika Amandy.

To właśnie miłość - komedia romantyczna

10 historii miłosnych rozgrywających się w Londynie w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Bohaterów łączą rodzinne i towarzyskie koligacje, a każdy wątek ukazuje inny odcień miłości. Karen i Harry są małżeństwem z kilkunastoletnim stażem. Pewnego dnia kobieta dowiaduje się, że w życiu męża jest inna kobieta. Pisarz kryminałów, odkrywszy małżeńską zdradę, wyjeżdża do Francji, gdzie spotyka wielką miłość. Wdowiec usiłuje nawiązać kontakt z pasierbem. Premier Wielkiej Brytanii pierwszego dnia urzędowania zakochuje się w sekretarce.

Wesołych świąt - komedia

Dla okulisty Steve'a Fincha święta to najlepszy czas, by wykazać się talentem organizacyjnym. Mężczyzna w najdrobniejszych szczegółach planuje wszystkie grudniowe atrakcje. Znudzona rytuałem rodzina Steve'a z radością przyjmuje zmianę, którą zwiastuje wprowadzenie się do domu naprzeciwko sprzedawcy samochodów, Buddy'ego Halla. Nowy sąsiad nieoczekiwanie staje się rywalem "króla" Bożego Narodzenia - zamierza bowiem ozdobić dom milionem żarówek i sprawić, by obiekt był widoczny z kosmosu. Między mężczyznami wybucha konflikt.

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata - przygodowy

Aby uratować kapitana Jacka Sparrowa, przebywającego w niewoli u Davy'ego Jonesa, Will i Elizabeth muszą zjednoczyć się z kapitanem Barbossą. Przed nimi długa podróż. Jones zapanował nad morzami i oceanami, siejąc postrach wśród piratów. Will i Barbossa muszą dotrzeć do Singapuru i odbić Elizabeth z rąk bezwzględnego chińskiego korsarza Sao Fenga. Podczas długiej żeglugi po niebezpiecznych wodach czeka ich starcie z lordem Cutlerem Beckettem i Jamesem Norringtonem, którzy sprzymierzyli się przeciw pirackiemu światu.

Angielska robota - sensacyjny

Aby wyjść z finansowych tarapatów, Terry Leather postanawia napaść na Lloyds Bank. Trzy tygodnie wcześniej szefowie MI5 zlecają Timowi Everettowi zadanie wagi państwowej. Agent ma przechwycić niecenzuralne zdjęcia księżniczki Małgorzaty. Terry wraz z kolegami wynajmuje sklep w sąsiedztwie banku i rozpoczyna kopanie tunelu, który ma doprowadzić wprost do podziemnego skarbca. Napad udaje się, a łup okazuje się cenniejszy od pieniędzy i może zapewnić rabusiom nietykalność.

William i Kate - obyczajowy

Historia miłości brytyjskiego następcy tronu Williama i jego koleżanki ze studiów Kate Middleton. Para poznała się na prestiżowym uniwersytecie St. Andrews. Przyjaźń między brytyjskim księciem a śliczną studentką stopniowo przeradzała się w głębsze uczucie. Film ukazuje lepsze i gorsze chwile w trwającym blisko osiem lat związku, który od początku zmagał się z brakiem prywatności, presją społeczeństwa, a przede wszystkim naciskami ze strony rodziny królewskiej.

Dlaczego nie! - komedia romantyczna

Małgosia kończy studia na Akademii Sztuk Pięknych, marzy o pracy w agencji reklamowej. Jednak w świecie rządzonym przez przebojowych yuppies i uwodzicielskie seksbomby zdobycie posady nie jest proste. Małgosię spotykają same rozczarowania; utrzymuje się, rozwożąc pizzę, a jej chłopak ogląda się za innymi dziewczynami. Na przekór przeciwnościom losu dziewczyna nie poddaje się. Wkrótce w jej życiu pojawia się Janek, prezes firmy reklamowej, a wraz z nim dwie rywalki - Ewa, szefowa firmy cateringowej, i Renata, gwiazda agencji reklamowej.

Eragon - fantastyczny

Wychowujący się na wsi pod opieką wuja nastolatek znajduje niebieski kamień, który okazuje się być smoczym jajem. Z jaja wykluwa się smoczyca, którą Eragon nazywa Saphirą. Chłopiec opiekuje się nią w ukryciu, lecz wieści o smoku szybko się rozchodzą. Gdy wuj Eragona zostaje zamordowany, chłopak i Saphira z pomocą bajarza Broma uciekają z wioski. Eragon poznaje historię smoczego rodu i Smoczych Jeźdźców, którzy dawno temu strzegli krainy Alagaestia. Chłopak wyrusza w pełną przygód podróż, mającą uczynić z niego Smoczego Jeźdźca.


Zobacz też:

T.Love zagrało w Estradzie

Classic and Dubstep in Progresss

Sylwester 2011/2012 w Bydgoszczy

Robert Sowa gotował w Bydgoszczy
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga


Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

gość (gość)

program. po co ten program? przecież telewizja trąbi o końcu świata 21 grudnia. Patrząc na ramówkę to lepszy koniec świata niż kevin po raz setny bleeeeeee

.... najlepszym programem był koncert kolęd na Polsacie

Reklama

Przeczytaj także

Najczęściej czytane

Witryna korzysta z plików cookies oraz informacji zapisywanych i odczytywanych z localStorage, aby dopasować interesujące treści oraz reklamy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki, w szczególności w zakresie cookies, oznacza, że pliki będą umieszczane na urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do cookies i localStorage używając ustawień przeglądarki lub używanego urządzenia. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Zamknij