*
Dodane 2014-01-23 08.45 , komentarzy 13

Lodowisko w Bydgoszczy: Myślęcinek, Fordon [gdzie, ceny, godziny 2014]

W Szkole Podstawowej nr 65 w Fordonie działa lodowisko z wypożyczalnią. Poślizgać się będzie można też w Myślęcinku. Temperatura nareszcie pozwala na jego uruchomienie.

Na łyżwy, na lód

Autor: sxc.hu

Lodowisko "pod chmurką" zostało zamontowane w Myślęcinku. Znajduje się obok punktów gastronomicznych przy  głównym parkingu LPKiW. Jego zarządcą jest HSW "Łuczniczka", a operatorem prywatny przedsiębiorca. Pierwsi łyżwiarze w tym sezonie wejdą na taflę w piątek 17 stycznia o godzinie 16:00.

Ślizgawka w Myślęcinku będzie czynna od godziny 8:30 do 21:45. Obok lodowiska znajdziemy wypożyczalnię sprzętu. Za łyżwy zapłacimy: 7 złotych osoby dorosłe, 5 złotych dzieci. Będzie też szatnia i punkt gastronomiczny.

Koszt biletów to 6 złotych dla osoby dorosłej i 4 złote dla dziecka.

Bilet rodzinny - od poniedziałku do piątku 50 proc. taniej przy min. 4 osobach

Szatnia - 1 zł (dla szkół do godz. 16 za darmo)





Lodowisko znajdujące się w szkole w Fordonie jest jedynym krytym, na którym możemy ślizgać się niezaleźnie od temperatury. Od 14:30 do 20:00 lodowisko jest ogólnodostępne, wcześniej odbywają się zajęcia szkolne. W soboty i niedziele na taflę wejdziemy od 11:30. SP 65 mieści się w Fordonie przy ul. Duracza 7.

Ceny biletów:


Bilet Normalny (sobota, niedziela, święta) - 5,00 zł
Bilet Ulgowy (sobota, niedziela, święta) -€“ 3,00 zł
Bilet Normalny (poniedziałek- piątek) - 4,00zł
Bilet Ulgowy (poniedziałek- piątek) - 2,00zŁ
Bilet WIELOKROTNY NORMALNY 10 WEJŚĆ (poniedziałek-piątek) - 36,00 zł
Bilet WIELOKROTNY ULGOWY 10 WEJŚĆ (poniedziałek-piątek) - 18,00zł
Bilet na widownię -€“ 1 zł
Wynajęcie lodowiska -€“ 130,00 zł

Ceny wypożyczenia łyżew:


Przy obiekcie lodowiska istnieje wypożyczalnia łyżew czynna w godz. od 9:00 do 21:30. Telefon do wypażyczalni łyżew - 788 427 681
- 7 zł osoba dorosła
- 5 zł dzieci
- 3 zł grupy zorganizowane
- 10 zł ostrzenie łyżew

Rezerwacje można sprawdzać na stronie szkoły.





AGW

X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

BTH Gość
~BTH
pseudo lodowisko 2014-01-03 23.37

jestescie przezabawni dajac takie ceny za to cos co szpecilo Stary Rynek a teraz bedzie straszyc w myslecinku ... porazka .. ale we wiosce z tramwajami zwanej podobno "Miastem" Bydgoszcz .. wiele sie spodziewac nie mozemy ... DNO !

wybe Gość
~wybe
Myślęcinek jak Soczi? 2014-01-14 17.17

Poza aspektami dekoracyjnymi (to można dopracować) ważniejsza jest dostępność obiektu. W Myślęcinku tylko dla zmotoryzowanych, chyba, że będzie uruchomiony specjalny gimbus. Kolejna porażka bez odpowiedzialności ! Mam nadzieję, że pogoda sprawi, iż to to w ogóle nie zadziała !

wybe Gość
~wybe
wiosna idzie ! 2014-01-14 17.22

Dodam jeszcze, że np. w Poznaniu lodowisko otwarto we wrześniu, w Gnieźnie 6 grudnia, a w Bydgoszczy......... ! Brak słów !

aga Gość
~aga
szok 2014-01-16 10.39

zapraszan na fordon na lodowisko jest super:)

Dorota Gość
~Dorota
lodowisko myślęcinek 2014-01-16 11.37

Czy lodowisko w Myślęcinku jest juz otwarte? Zastanawiam się, co dokładnie oznacza 'rusza za kilka dni', bo różnie to bywa i nie chcę jechac na darmo;)

szukam_s5 Gość
~szukam_s5
Tylko Torbyd 2014-01-16 23.32

Przecież mogli ustawić na Torbydzie, tylko zbyt wielu by sie na te okoliczność wzruszyło.
Pamietacie jeszcze to lodowiso i obietnice budowy "Łezki" przy Łuczniczce?

mm Gość
~mm
ceny 2014-01-17 12.54

te ceny są przesadzone szczególnie za wypożyczenie łyżew. Mam nadziję, ze bilet ulgowy dotyczy także studentów.

Bdg Gość
~Bdg
Torun 2014-01-17 19.40

Ktoś powinien w końcu coś z tym zrobić! W Toruniu mają 4 tafle lodowisk z czego dwie na TorTorze a w wiekszej bydgoszczy mamy dwa pseudo lodowiska. Gdzie ci ludzie mają się pomieścić? Ceny w Myślęcinku? Smiech na sali to w Toruniu na Tortorze mają 8 zł i to za coś porządnego a nie za taką klitke.

jak każdego roku - wstyd Gość
~jak każdego roku - wstyd
Porażka 2014-01-19 13.54

Lodowisko dostało dotację z kasy miasta więc po co je otwierać. Lepiej ogłosić że w Bydgoszczy są gorsze warunki pogodowe niż w pozostałych miastach kraju i lux.

ww Gość
~ww
ceny 2014-01-20 23.13

w fordonie godzina 4 zł ,w myślęcinku 45 min 6 zł czyli,że godzina wychodzi 8 zł

Miki Gość
~Miki
Komentarze 2014-01-21 10.41

Czy bydgoszczanie potrafią jeszcze cieszyć się z czegokolwiek? Lodowisko do bani, za daleko, za małe, za brzydkie i ceny za wysokie. Wszystko źle, a do Focusa na galeriaństwo połowa z was chodzi co niedzielę...

realista Gość
~realista
Dno, mniej niż zero 2014-01-30 14.12

No niestety, miasto nędzy. Lodowiska nie ma! Te pseudo tafle nie można nazywać lodowiskami. To tak jakby pokój o rozmiarach 4x6 metrów nazwać salą gimnastyczną. Ludzie, zwariowaliście? Gdzie uprawiać hokej w Bydgoszczy? Jedna tafla taka jak Tortor to zdecydowanie za mało jak na to miasto. Należałoby wybudować obiekt z przynajmniej 2 pełnowymiarowymi taflami, zadaszone i czynne całym rokiem. Co tu się w ogóle dzieje? Może dworzec PKS też otwierajcie tylko od czerwca do sierpnia bo tylko wtedy jest tam dostatecznie ciepło? To jakiś absurd. Kraj i miasto nędzy!

wybe Gość
~wybe
16.02.2014. 2014-02-17 09.41

No to dzisiejsze słoneczko roztopi to cud-lodowisko w Myślęcinku. W miniony piątek specjalnie pojechałam o 15 i stała woda, bo fachowcy nie wiedzą, że teraz należy ją wylać na noc. Chciałabym wiedzieć ile kasy dało Miasto na ten obiekt czynny raptem 1 miesiąc? Tymczasem Torbyd niszczeje ! Mamy pół roku lata i pół zimy. Dlaczego powstają tylko boiska i baseny ??????