*
Dodane 2013-12-30 08.41 , komentarzy 31

Sylwester miejski 2013 w Bydgoszczy [kto zagra, pokaz, dojazd]

Miasto proponuje w tym roku szampańską sylwestrowa zabawę... po cichu. 31 grudnia 2013 na płycie Starego Rynku Bydgoszcz planuje Silent Disco. Zagrają Dj Lezard i dj Sixty Four Seven oraz Diskollektive.

Sylwestrowa zabawa w Bydgoszczy ma być c...

Autor: sxc.hu




W tym roku możemy bawić się wspólnie i to w formule, której na sylwestrową noc u nas jeszcze nie proponowano. Na płycie Starego Rynku pojawią się sferyczne namioty przypominające iglo. Tam nie obawiając się warunków atmosferycznych bawimy się z bezprzewodowymi słuchawkami. Udział w zabawie jest bezpłatny.

Zabawa na koniec roku w 2 strefach


Zgodnie z pomysłem sylwestrowa impreza w Bydgoszczy przewiduje jedną cześć z Silent Disco, drugą z telebimem i teledyskami. Na telebimie wyświetlane będą też fragmenty koncertów (m.in. Madonny i Michaela Jacksona) i filmiki pokazujące zabawę na Starym Rynku.

- Każdy będzie mógł znaleźć się na ekranie telebimu, być może to właśnie Ty będziesz gwiazdą sylwestrowego wieczoru! Nikt nie będzie zmuszał Cię do słuchania muzyki, której nie lubisz. Sam wybierzesz swój ulubiony gatunek, dopasujesz do niego swoją energię i rytm. Postaramy się, by był to niezapomniany wieczór, spędzony niekoniecznie pod gołym niebem - brzmi zapowiedź Urzędu Miasta.

Słuchawek bezprzewodowych ma być 800, a w nich do wyboru 3 kanały z różnymi gatunkami muzyki.

Pokaz fajerwerków też będzie


Do sylwestrowych stref zamkniętych ze względów bezpieczeństwa nie można wnieść materiałów pirotechnicznych, ale nie oznacza to braku fajerwków o północy. Zapewni je miasto na Wyspie Młyńskiej i będą widoczne ze Starego Rynku.

Dojazd zabezpieczony


ZDMiKP informuje, że wzmocniona zostanie nocna komunikacja miejska. "Do obsługi linii nocnych 32N i 33N zadysponowane zostaną wyłącznie autobusy przegubowe. Ponadto do ruchu zostaną zadysponowane dodatkowe pojazdy, które w godzinach największego natężenia ruchu będą kursowały pomiędzy autobusami rozkładowymi odjeżdżającymi z pl. Kościeleckich". Szczegóły na stronie zdmikp.bydgoszcz.pl


X

Miejsce
w rankingu
Agata Wodzień

Wielbicielka słońca, kolorów i ludzi. Lubi wiedzieć i te informacje jak najszybciej przekazywać. Pasję przekuwa w zawód. Z dziennikarstwem związana od 13. roku życia. Absolwentka filologii polskiej, dziennikarstwa i kulturoznawstwa. Z tego ostatniego kierunku próbuje obecnie uzyskać drugi tytuł magistra. agata.wodzien@mediaregionalne.pl

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Monika Gość
~Monika
fajny pomysł 2013-10-30 17.00

mam nadzieję, że ta impreza wypali, bo zapowiada się świetnie. wreszcie coś typowo dla młodych :)

Karol Gość
~Karol
Lubię to! 2013-10-30 17.41

Na takiego sylwestra czekałem od lat. Nie ma sensu płacić setek tysięcy złotych za pseudo gwiazdy!

bydgoszczanin od niedawna Gość
~bydgoszczanin od niedawna
Ze co? 2013-10-30 17.48

W sylwestra Silent Party?? Ludzieee.. takie hity to tylko w Bydgoszczy.

diop Gość
~diop
Dorzućcie jesze: 2013-10-30 17.52

Dołóżcie do tego bezruch dance.

lil Gość
~lil
kocham Bydgoszcz 2013-10-31 11.15

za takie pomysły

kasia Gość
~kasia
Bydgoszcz - umierające miasto 2013-11-12 18.10

Bydgoszcz - umierające miasto :(

miszczu Gość
~miszczu
Sylwester musi być huczny,jaki debil wymyślił takie coś? 2013-12-05 09.44

jw

lol Gość
~lol
ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2013-12-06 22.58

Co za żenada, widać oszczędności na fajerwerkach... Przykre, nie dość że życie w tym kraju na codzień jest ciężkie to nawet w sylwestra nie idzie zaszaleć, żenująca pseudo alternatywne gówno

gal Gość
~gal
serio? 2013-12-10 18.39

to żart? kiepskie poczucie humor....

Zawiedziony Gość
~Zawiedziony
ale numer !!!!! 2013-12-12 17.21

Cichy sylwester? ale schizofrenia , a gdzie będą emocje związane z huczną zabawą która przyciąga osoby które znajdują się w obrębie zabawy. Można przecież było zatrudnić di dżejów , muzyków, zrobić niewielką scenę z nagłośnieniem i zabawa jak się patrzy. A tak nie ma po co tam iść , bo jak nie dostanę słuchawek, to mam tańczyć bez muzyki, po cichu ? to jakieś chore jest

michbydg Gość
~michbydg
wydział promocji miasta won!!!!!!! 2013-12-12 22.13

wydział promocji miasta Bydgoszcz, gratulacje nieudolności !!! po co promowac swoich ,jest wielu naszych wokalistów ,zespołów, nawet by za darmo grali dla własnej reklamy.nudna syfiasta pod psem Bydgoszcz !!!!!

mj2 Gość
~mj2
Smutne miasto 2013-12-13 00.51

W każdym większym mieście koncerty tylko Bydgoszcz jakaś inna. I nic nie dadzą tu oszczędności na jednym koncercie, smutne to miasto.

klep Gość
~klep
Bydgoszcz! 2013-12-18 18.09

Przepraszam co to za impreza!? jak zawsze w bdg nie ma co robić, inne miasta organizują koncety, fajnie sie bawia a my?
zawsze ttrzeba wyjechać z bydgoszczy. BEZ SENSU!

wolas99 Gość
~wolas99
NIc 2013-12-27 22.12

Dokładnie w Gdyni koncert, w Krakowie koncert, we Wrocławiu koncert, mega koncerty wszędzie tylko nie w Bydgoszczy chociaż raz miasto postarałoby się o jakiś telewizyjny sylwester.

Agent Gość
~Agent
Żal 2013-12-27 23.07

Kto wpadł na tak gówniany pomysł -.-

gosc Gość
~gosc
to koniec 2013-12-29 15.53

życie kulturalne miasta umiera 31 grudnia
gratulacje!

mati Gość
~mati
sylwester 2013-12-29 21.10

hej witam wybieram sie na sylwestra do bydgoszczy na stary rynek czy wiadomo morze czy jest to platna impreza ajak zilosci miejsc w namiotach prosze o wiadomosc dziekuje

kasia Gość
~kasia
hahaha żenada 2013-12-29 23.34

hahaha a jest za co placić ? nie sądzę. ( 'impreza' jest za darmo ) jeszcze tego by brakowalo :D

rychu Gość
~rychu
Niektórzy nie rozumieją 2013-12-30 06.28

Będzie możliwość słuchania muzyki na słuchawkach, tzn. trzech wybranych przez słuchającego nurtów, ale nie zabraknie muzyki np. Madonny czy Jacksona na telebimie, co oznacza, że nie będzie cichy sylwester, a jakaś głośna muzyka będzie. Ludzie... czytajcie dokładnie, to co widzicie w tekście.

ciekawy Gość
~ciekawy
impreza płatna? 2013-12-30 09.24

Zabawa ze słuchawkami jest płatna, bo 800 osób tylko może wejść?
Co będzie z całą resztą chętnych, dla których zabraknie słuchawek? Będą grzecznie czekać aż się zwolni miejsce w namiocie?
Ile wynosi kaucja za słuchawki, bo nie wierzę, że będą rozdawać za darmo?

MM Bydgoszcz MM Bydgoszcz
Sylwester 2013-12-30 11.27

Jeśli wszystkie słuchawki będą zajęte, to w oczekiwaniu na ich zwolnienie można bawić się przy telebimie. Miasto jako organizator nie podaje informacji o odpłatności.

BydG. Gość
~BydG.
zajęte słuchawki 2013-12-31 08.43

Co to za głupota? Oczekiwanie na zwolnienie słuchawek? A jak ktoś nie zwolni, nie odda i będzie je nosił do samego rana? Co za syf... Nie mogę uwierzyć, że się w tym mieście urodziłem. Jesteśmy najgorszym miastem z pierwszej 10-tki największych miast. Totalna wiocha z roku na rok! Kto tym wszystkim zarządza? Kto to wszystko wymyśla? Jakiś stary dziad chyba. Kogo to ma przyciągnąć? Chcecie już do reszty ośmieszyć nasze miasto? Mało nam tego? Jak nie Zawisza, to otwarcie mostu... jak nie to, to sylwester... W kółko co innego... Ciągła, nieustająca żenada. Jak tu być pogodnym w tym mieście? Przejdźcie się ludzie dziś, albo po sylwestrze ... np. w piątek na Stary Rynek i zastanówcie się, jakie emocje wam towarzyszą? Radość, smutek czy zobojętnienie? Czy rozpiera was duma gdy idziecie ulicami tego miasta? Zadajcie sobie te pytania.

Bydgoszczak Gość
~Bydgoszczak
Bydgoszcz - Najgorsze Miasto w Polsce 2013-12-31 11.13

I czego się można spodziewać po najgorszym mieście w Polsce - NICZEGO !!! Jestem Bydgoszczakiem od 37 lat ale tak źle w tym mieście nie było od co najmniej 15lat. Żal tu mieszkać, ale na moje szczęście niedługo się wyprowadzam z tego beznadziejnego miasta.

admin Gość
~admin
Odwołany sylwester? 2013-12-31 11.47

NAJWIĘKSZY SYLWESTER W REGIONIE ODWOŁANY?

SKANDAL

grudziadz1 Gość
~grudziadz1
Bida... 2013-12-31 17.52

Ba... nawet Grudziądz zaprosił gwiazdę, tylko w Bydgoszczy bida jak w małej wiosce.