*
Dodane 2013-09-11 11.51 , komentarzy 0

Uniwersytet Dziecięcy na UTP - w czwartek rusza rejestracja

W czwartek zaczyna się rejestracja internetowa na nowy rok zajęć Uniwersytetu Dziecięcego. Uczelnia ma zachęcić uczniów podstawówek do poznawania świata nauki i odpowiedzieć na często przez nich zadawane pytania.

Uniwersytet Dziecięcy na UTP

Autor: Jarosław Pruss

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy nie przerywa rekrutacji. Tym razem jednak o 360 miejsc będą się ubiegać dzieci w wieku 7-11 lat. Podczas comiesięcznych zjazdów mali odkrywcy będą poznawać tajniki przyrody i szerokie spektrum wiedzy z dziedzin takich jak biologia, fizyka i elektronika.

Zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego w Bydgoszczy prowadzą akademiccy nauczyciele, a uczniowie mają poczuć się na uczelni jak prawdziwi studenci. Wykłady odbywają się w salach KPSW, a rok akademicki kończy się wręczeniem dyplomów. Udział w zajęciach kosztuje 100 zł rocznie.

Ciekawostką jest fakt, że w trakcie wykładów dla uczniów, będą też odbywać się 45-minutowe zajęcia dla zainteresowanych rodziców. Pierwszy zjazd w sobotę - 19 października.

Osoby zainteresowane zapisaniem dzieci powinny skorzystać z aplikacji znajdującej się na stronie internetowej Uniwersytetu Dziecięcego, która zostanie włączona 12 września około godz. 17.00.

X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: