*
Konkurs MM Bydgoszcz i Multikina Dodane 2013-03-20 11.03 , komentarzy 8

ENEMEF: Polskie Kultowe Komedie w Multikinie [konkurs]

22 marca w Multikinie rozpocznie się kolejny maraton ENEMEF. Weź udział w konkursie MM-ki i zdobądź wejściówki!

enemef

ENEMEF: Polskie Kultowe Komedie w Multik...

Autor: materiały organizatora


Kino Orzeł na już rok

ENEMEF: Polskie Kultowe Komedie to jedna z niewielu okazji, by zobaczyć na wielkim ekranie cztery najśmieszniejsze polskie filmy wszech czasów Bareja, Kondratiuk, Machulski, Piwowski - te nazwiska gwarantują doskonałą rozrywkę przez całą noc!

- MIŚ (wersja po rekonstrukcji cyfrowej)


- SEKSMISJA (wersja po rekonstrukcji cyfrowej)


- REJS (wersja po rekonstrukcji cyfrowej)



- HYDROZAGADKA (wersja z DVD)



Bilety w cenie od 19 do 27 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Po więcej informacji, pełny cennik biletów na www.enemef.pl.

>> Dołącz do wydarzenia na Facebooku


KONKURS!

Mamy dla Was TRZY PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI na ENEMEF: Polskie Kultowe Komedie w Multikinie.

Aby wygrać jedną z nich, wystarczy w komentarzu pod artykułem napisać w kilku zdaniach dlaczego warto oglądać polskie komedie? Prosimy także o wysłanie maila z imieniem, nazwiskiem i loginem na adres: redakcja@mmbydgoszcz.pl. Wiadomość powinna być zatytułowana: KOMEDIE.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 21 marca do godz. 11.
Uwaga! Konkurs tylko dla zarejestrowanych Użytkowników MM-ki.


*Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych z późniejszymi nowelizacjami. Nagrody w konkursie otrzymają autorzy najciekawszych komentarzy. O wyborze zwycięzcy zadecyduje jury, w skład którego wejdą przedstawiciele redakcji MM Bydgoszcz.

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, pod warunkiem, że nie jest pracownikiem / współpracownikiem firmy Media Regionalne Sp. z o.o. (wydawca MM Bydgoszcz) lub podmiotów od niej zależnych


Zobacz też:

Biegali dla Karoliny

Wielkanoc 2013

Festiwal Rozrywki

Krzysztof Ignaczak


X

Miejsce
w rankingu
Marta Czarnecka

Miłośniczka internetu, dobrej kawy i spontanicznych podróży. Lada moment magister kulturoznawstwa. Ciągle w drodze między Bydgoszczą a Warszawą. Czuwam nad społecznościami lokalnych MM-ek w Bydgoszczy, Inowrocławiu, Toruniu, Włocławku i Grudziądzu. Kontakt: marta.czarnecka@mediaregionalne.pl.

Komentarze

eqi eqi
Kultowe polskie komedie 2013-03-16 14.08

Z polskimi dobrymi komediami jest tak jak z zagranicznymi tzn jeżeli jest dobra komedia można ją obejrzeć ilekroć i tak zawsze będzie nas śmieszyć.

aguniaaa2 aguniaaa2
Niezastąpione POLSKIE KOMEDIA 2013-03-16 15.18

Polskie komedie są ponadczasowe. Z biegiem lat, coraz częściej rozśmieszają do łez. Większość światowych produkcji szybko się nudzi, a są takie Polskie komedie, które można by było oglądać ze sto razy. Więc kiedy mam ochotę na kupę śmiechu, włączam "Misia" i choć wiem, że to nie będzie nasz pierwszy raz to on za żadne skarby mnie nie zawiedzie.

Laura Laura
polskie komedie 2013-03-16 16.21

Warto oglądać polskie komedie, zwłaszcza te trochę starsze. Można uśmiać się do rozpuku i zobaczyć w "krzywym zwierciadle" sytuacje w Polsce w danych latach. Polskie filmy (komedie) nie nudzą się,nawet znając na pamięć daną scenę można rozbawić się do "łez" tak samo jak gdy oglądało się ją pierwszy raz. Można podziwiać również grę znakomitych aktorów.

lady_croft lady_croft
polskie komedie 2013-03-16 17.11

Piękno naszego narodowego wyjątkowego poczucia humoru tak naprawdę najlepiej trafia właśnie do nas - Polaków. Polskie komedie od zawsze były na szczycie - od mojego dzieciństwa po dziś dzień. Najpiękniejsze jest to.. że polskie komedie potrafią łączyć wszystkie pokolenia.. urzekając i rozśmieszając całą rodzinę, niezależnie od wieku.

lady_croft lady_croft
polskie komedie 2013-03-16 17.11

Piękno naszego narodowego wyjątkowego poczucia humoru tak naprawdę najlepiej trafia właśnie do nas - Polaków. Polskie komedie od zawsze były na szczycie - od mojego dzieciństwa po dziś dzień. Najpiękniejsze jest to.. że polskie komedie potrafią łączyć wszystkie pokolenia.. urzekając i rozśmieszając całą rodzinę, niezależnie od wieku.

thomasso thomasso
Dobra polska komedia 2013-03-18 11.31

– Dobra polska komedia jest jak pomidorówka.
– Czemu?
– Bo pomidorówka też jest dobra.
(parafraza z "Baśni o ludziach stąd")

Małgośka Małgośka
Dlaczego warto oglądac polskie komedie? 2013-03-20 19.24

Warto oglądac polskie komedie, gdyż dostarczają nam nie tylko dawkę humoru, ale przede wszystkim wspominają o historii naszej ojczyzny. Częste odwołania do czasów przeszłych pozwalają wrócic myślami do tego co było, a młodemu pokoleniu przypominają o tym jak ważna jest nasza przeszłośc, to co wydarzyło się kiedyś i co miało wpływ na to, co jest teraz. Do tego mamy tu do czynienia z plejadą największych gwiaz polskiego kina i jestem dumna z tego, mam okazję oglądac najlepszych z najlepszych...Niestety często bywa tak, że cudze chwalimy, podczas gdy to co najbardziej wartościowe i godne podziwu jest w naszej ojczyźnie.

Marta Czarnecka Marta Czarnecka
konkurs 2013-03-21 12.19

Wejściówki na ENEMEF wygrywają: thomasso, lady_croft i Małgośka. Gratulujemy, skontaktujemy się z Wami mailowo.