*
Dodane 2013-01-29 14.34 , komentarzy 0

Teledysk do "Wszystkiego na raz" z Bydgoszczą w tle gotowy!

Kategorie: Wiadomości Tagi:

11 stycznia Liber i Natalia Szroeder kręcili teledysk w Myślęcinku. Od dzisiaj można go oglądać!

teledysk

Teledysk w Myślęcinku

Autor: Jarosław Pruss

O piosence "Wszystkiego na raz" Libera i Natalii Szroeder głośno było w Bydgoszczy od początku miesiąca. Wszystko za sprawą teledysku, który 11 stycznia kręcony był w naszym mieście.

W rolach głównych w klipie występują aktorzy znani m.in. z serialu "M jak Miłość" - Kasia Cichopek i Marek Kaliszuk. Tło natomiast stanowi bydgoski Myślęcinek.

Aktorzy i statyści dobrze bawią się w lunaparku w Myślęcinku, jednak ze względu na wieczorną porę nagrywania, niektórym teledysk może się wydawać ponury. Inni natomiast doceniają piękną zimową aurę - trzeba przyznać, że pogoda dopisała twórcom.

"Nie uda nam się mieć wszystkiego na raz" - tak śpiewa Natalia Szroeder i rzeczywiście, fani artystów mogli spodziewać się więcej. Piosenka jest często grana przez polskie stacje radiowe i ciągle utrzymuje się na listach przebojów. Teraz możemy oglądać teledysk, jednak nie wszyscy są z niego zadowoleni.

Pojawiają się głosy bydgoszczan, którzy liczyli, że miasto zostanie wykorzystane dużo lepiej. Myślęcinek obfituje w urokliwe miejsca, jednak twórcy ich nie wyeksponowali.

A jak Wam podoba się najnowszy teledysk Libera i Natalii Szroeder?

Od dzisiaj teledysk można oglądać na YouTube.Zobacz też:

Gomor w Estradzie

Pokaz kotów
Inscenizacja - Markum
Morsy w Pieckach

X

Miejsce
w rankingu
Marta Konkol

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: