*
Zderzenie dwóch tirów! Dodane 2013-01-23 15.18 , komentarzy 15

Wypadek w Brzozie Bydgoskiej

W Brzozie Bydgoskiej około godziny 14.00 doszło do bardzo groźnego wypadku, w którym zderzyły się dwa tiry. Została zablokowana cała jezdnia, przez co tworzyły się duże korki.

Stłuczka w Brzozie

Autor: Jędrzej Pilarski

Można śmiało powiedzieć, że kierowca jednego z pojazdów miał bardzo dużo szczęścia, ponieważ zatrzymał się tuż przy Kanale Noteckim, parę metrów więcej i pojazd znalazłby się w wodzie.

W akcji ratunkowej uczestniczyła miejscowa ochotnicza straż pożarna oraz przyjezdne służby z Bydgoszczy. Nawet ruch dla pieszych został wstrzymany, ponieważ doszło do zerwania lini wysokiego napięcia, co uniemożliwiało przejście na drugą stronę.

Niestety nie wiadomo mi nic o stanie zdrowia kierowców oraz o tym, kto ponosi winę.





Zobacz też:

Informatycy śpiewają

Co straszy w mieście?
Torbyd to ruina!
Zawaliło się lodowisko

X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

kros5 Gość
~kros5
Rzeka 2013-01-23 17.08

Panie Jędrzeju to nie Kanał Bydgoski tylko NOTEĆ !

Jędrzej Pilarski Jędrzej Pilarski
:) 2013-01-23 17.44

wiem wiem ...w końcu tam mieszkam...miałem na myśli kanał notecki a napisałem bydgoski

Bacha Bacha
niedawno 2013-01-23 18.45

autobus wiozący klientów do Carrefoura uderzył w słup. Coś niedobrze z tymi autobusami czy kierowcami? Może warto tam jakąś kontrolę przeprowadzić.

kros5 Gość
~kros5
Rzeka 2013-01-23 22.43

Nie żaden Kanał Notecki TO JEST RZEKA NOTEĆ

piotr Gość
~piotr
jaka rzeka 2013-01-23 23.43

rzeka jest 5km dalej a to tylko jej marny kanał

krzych Gość
~krzych
to jest kanał!!! pacanie 2013-01-24 06.18

wiadomo, że to kanał ale koleś dostał dekla w głowę i teraz będzie się srał, że to rzeka idiota jeden

Jędrzej Pilarski Jędrzej Pilarski
Kanał a nie notec 2013-01-24 07.21

Proszę sobie poczytać poniżej lub sprawdzić na mapie, wysyłam linki...i zwrócić honor

http://www.zumi.pl/brzoza,brzoza,namapie.html?cId=f573f857524e7d7033a100786b0000bb004e0000c13741d4

http://splywy.bydgoszcz.pl/index.php?limitstart=18

zdziwiony Gość
~zdziwiony
nazwa a ludzie ?? 2013-01-24 09.14

Dobrze że nikt nie ucierpiał,a to jak nazywa się kanał to drugorzędna sprawa

żyrafa Gość
~żyrafa
Oczywiście, że rzeka a nie kanał 2013-01-24 09.19

Proszę prześledzić całą linię biegu rzeki.
Mapa zumi zapewne nie jest dobrze opisana. Wg niej w miejscu gdzie ropoczyna się Kanał Notecki (okolice Antoniewa) nagle rzeka Noteć się kończy (sic!), a ropoczynają dwa kanały, co jest oczywistą bzdurą.
W miejscu wypadku jest rzeka Noteć, a Nowy Kanał Notecki rozpoczyna się dalej i biegnie wzdłuż ul. Młyńskiej.
Link do spływów kajakowych nie może być argumentem za "kanałem" bo zapewne nie jest pisany w oparciu o oficjalne mapy kartograficzne.
Mam dostęp do map dróg wodnych/kanałów/kanalików/rowów melioracyjnych/śluz/zastawek Gminnej Spółki Wodnej w Łabiszynie i z całą stanowczością i pewnością stwierdzam, że w tym miejscu przpływa RZEKA Noteć.

:) Gość
~:)
Oczywiście , że kanał a nie rzeka 2013-01-24 10.06

no najgorzej już jak jajko jest mądrzejsze od kury a ksiązka od encyklopedii he he...mądrzejszy musi ustąpić...komentuj sobie już gdzieś indziej ..zresztą podaj jakiś dowód ze to noteć oprócz swojej głupiej przemądrzałej gadki..ja dwa dowody linki przesłałem , że to kanał notecki przy którym mieszkam 27 lat he he

:) Gość
~:)
Kolejny nokałtujący dowód 2013-01-24 11.10

Proszę wejść tutaj w link poniżej kliknąć Opracowanie ekofizjograficzne dla terenu gminy Nowa Wieś Wielka wyskoczy plik do pobrania,pobrać go lub otworzyć plik pdf na stronie miedzy 11 a 12 ma pam napisane cytuje Nowy Kanał Notecki stanowi odnogę Noteci, która niegdyś płynęła w pobliżu
Brzozy (czego pozostałością są meandry znikłego koryta). Obecnie reżim wodny
kanału po części regulowany jest sztucznie itd. Myślę , że pana już znokautowałem, ale możliwe, że ma pan stare mapy które przedstawiają to co pan mówi bo kiedyś tak było ale to kiedyś... czekam na przeprosiny, dobra butelke 0,5l wódki oraz o rękę pańska córkę

http://www.google.pl/search?q=gmina+nowa+wie%C5%9B+wielka+mapa+rzeki&hl=pl&gbv=2&um=1&tab=iw&gs_l=heirloom-serp.1.0.0i13l6j0i13i30l4.3285.5942.0.9287.15.10.0.5.5.0.157.1190.2j8.10.0...0.0...1c.1.VJELeUc_C4w&oq=gmina+nowa+wie%C5%9B+wielka+mapa+rzeki

SALER Gość
~SALER
jaka rzeka, jaki kanał 2013-01-24 11.12

Przeciez to jest WODOSPAD NIAGARA

Andrzej Gość
~Andrzej
... 2013-01-24 12.17

Na mapie rastrowej na http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/) wyraźnie widać zanikające meandry i Nowy Kanał Notecki.

Jędrzej Pilarski Jędrzej Pilarski
:) 2013-01-24 12.52

no wiadomo przecież... ale uprze się taki jeden i mu nie przemówisz... specjalnie dla niego zrobię fotogalerie kanału noteckiego :)

ina Gość
~ina
/// 2013-01-24 18.33

ale macie problem....kanał czy rzeka....artykuł jest chyba o wypadku a nie o wodzie która płynie w pobliżu....