*
Dodane 2012-12-17 16.56 , komentarzy 1

Michał Czachor najlepszym aktorem na Międzynarodowym Festiwalu Boska Komedia

Bydgoska publiczność dobrze zna Michała Czachora ze spektakli Teatru Polskiego im. Hieronima Konieczki. Aktor został także doceniony w Krakowie, podczas Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia.

Bydgoska publiczność dobrze zna Michała Czachora ze spektakli ...

[gotowe]Michał Czachor najlepszym aktore...

Autor: Andrzej Muszyński


Spektakl "Ślub" w Teatrze Polskim

W czasie krakowskiego Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia bydgoski aktor Michał Czachor otrzymał nagorodę za pierwszoplanową rolę męską. Nagrodę przyznano mu za rolę Kalibana w przedstawieniu "Burza" na podstawie sztuki Szekspira, wyreżyserowanym przez Maję Kleczewską.

Aktualnie na bydgoskiej scenie aktora można podziwiać m. in. w spektaklach: "Klub kawalerów", "Mickiewicz. Dziady. Performance", "Łaknąć", "Ślub" i "Burza".

Funkcjonujący od 2008 roku Festiwal Boska Komedia organizowany jest przez Teatr Łaźnia Nowa i Krakowskie Biuro Festiwalowe. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń teatralnych.

Zobacz też:


Świąteczny Flea Market Mózg

Marsz antykomunistyczny

Turniej Brończyka z udziałem gwiazd

Co mieszkańcy myślą o Bydgoszczy?
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
ť dodaj artykuł
ť dodaj zdjęcia
ť dodaj wydarzenie
ť dodaj wpis do bloga
X

Miejsce
w rankingu
Marta Konkol

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Mercury Gość
~Mercury
Ładnie, ładnie :) 2012-12-17 21.24

Młody, zdolny, właśnie takie osoby należy doceniać ;) Na marginesie, nazwisko aktora kwalifikuje go z miejsca do roli Hamleta ;))) Nawet postawą na zdjęciu wyraża głęboką zadumę w stylu "być albo nie być" - taki mały żart :P

Dodaj swój komentarz: