*
Dodane 2013-01-03 08.52 , komentarzy 28

Lodowiska w Bydgoszczy na sezon 2012/2013: ceny i godziny

Gdzie w Bydgoszczy można poszaleć na łyżwach? Są 2 i to kryte lodowiska. Miejskie znajduje się na Wojska Polskiego/Magnuszewskiej. Drugie działa w Fordonie. Sprawdź ceny i godziny dostępu.

Gdzie na łyżwy w Bydgoszczy?

Autor: sxc.hu

Miejskie lodowisko, zarządzane przez LPKiW u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Magnuszewskiej od kilku dni było mrożone. - Gdy tylko rurki z glikolem będą już oszronione, zaczniemy wylewać warstwami wodę. Spodziewamy się, że tafla będzie gotowa pod koniec przyszłego tygodnia i wtedy też nastąpi otwarcie - wyjaśniała na początku grudnia Sandra Federowicz, rzeczniczka Myślęcinka.

Zadaszony obiekt ma funkcjonować do marca. Ceny: 6 zł dla osoby dorosłej i 4 zł dla dzieci. Promocja dla rodzin: maksymalnie 4-osobowa rodzina zapłaci za każdy bilet o połowę mniej. Perzynajmniej 1 z osób musi być dorosła, a dzieci nie mogą przekraczać wieku 16 lat. Ulga obowiązuje w dni powszednie.

Cennik wypożyczalni:
5 zł- dzieci/godz.
7 zł- dorośli/godz.
3 zł- gr. zorganizowane powyżej 10 osób/ godz.

FERIE ZIMOWE - lodowisko przy Maghnuszewskiej czynne od 10:00 do 21:00!

Godziny otwarcia lodowiska na Wyżynach:
- od poniedziałku do piątku

- w godzinach 8-15 z tafli korzystać będą uczniowie szkół.
- od 16:15 do godziny 21 dla wszystkich łyżwiarzy
- w weekendy dla wszystkich w godzinach 9:00 - 22:00. Przerwy na konserwację lodowiska zaplanowane są na godziny: 11.20-12.35 i 15.50-16.15 lub w miarę potrzeb.

W Fordonie kryte lodowisko już działa przy Szkole Podstawowej nr 65.

Telefon kontaktowy: 52 343 05 75

Cennik (za 1 godzinę):
- bilet normalny: 3 zł
- bilet ulgowy: 1 zł
- wynajęcie lodowiska: 130 zł
- wynajęcie cykliczne: 110 zł
Bilet ulgowy za okazaniem dokumentu: młodzież do ukończenia 18-tego roku życia, emeryci, renciści, niepełnosprawni.

Godziny otwarcia:
Od 9:00 do 14:00 odbywają się zajęcia szkolne. Jest otwarte do 21:30, lepiej jednak sprawdzać rezerwacje.

Przy obiekcie lodowiska istnieje wypożyczalnia łyżew czynna od 9:00 do 21:30. Cennik wypożyczalni:
- 7 zł osoba dorosła
- 5 zł dzieci
- 3 zł grupy zorganizowane
- 10 zł ostrzenie łyżew


Zobacz też:


Plus Camerimage 2012 - serwis specjalny

Koncert NoNe w Estrada Stage Bar

Sprawdź jak pojadą autobusy i tramwaje

Wystawa psów rasowych w Bydgoszczy
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
ť dodaj artykuł
ť dodaj zdjęcia
ť dodaj wydarzenie
ť dodaj wpis do bloga




X

Miejsce
w rankingu
Agata Wodzień

Wielbicielka słońca, kolorów i ludzi. Lubi wiedzieć i te informacje jak najszybciej przekazywać. Pasję przekuwa w zawód. Z dziennikarstwem związana od 13. roku życia. Absolwentka filologii polskiej, dziennikarstwa i kulturoznawstwa. Z tego ostatniego kierunku próbuje obecnie uzyskać drugi tytuł magistra. agata.wodzien@mediaregionalne.pl

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Justaa Gość
~Justaa
Lodowisko 2012-12-08 21.47

Na szczęście jakieś lodowiska otwarte :D
Wiecie czasem czy na Starym Rynku będzie lodowisko tego roku ?

MM Bydgoszcz MM Bydgoszcz
, 2012-12-09 09.03

Na Starym Rynku nie będzie lodowiska.

Rudek Gość
~Rudek
No, nareszcie. 2012-12-10 13.08

Słuszną politykę prowadzą władze Bydgoszczy. W końcu coś dla ludzi. 2 i to kryte! Miło patrzeć jak się miasto rozwija. Już myślałem, że w tym roku prześpią. Ciągle tylko żużel i żużel... Zużel się już skończył, wszystkim się przejadł. Pora na inne dyscypliny.

cranberrie cranberrie
pytanko 2012-12-11 13.16

Dlaczego na Starym nie będzie?

diabeł diabeł
odpowiedź... 2012-12-11 16.09

Jak widać ktoś z decydentów W KOŃCU dostrzegł, że obszar bydgoskiej Starówki to nie Disneyland z miejscem na jarmarczno-pstrokate budy.

Boczek520 Gość
~Boczek520
Prawda na temat lodowiska 2012-12-13 11.13

Tak naprawde to bilety są w innej cenie bo bilet normalny kosztuje 6 zł a ulgowy 4 zł ponieważ byłem dnia 12.12.2012 i przez złą infonmacje wziąłem za mało pieniędzy a na dodatek szatnia też jest płatna, ale lodowisko jest dobre można pojeździć.

Marta Czarnecka Marta Czarnecka
@Boczek520 2012-12-13 11.22

O którym lodowisku piszesz?

Boczek520 Gość
~Boczek520
Odpowiedź 2012-12-14 14.53

Pisze o lodowisku przy ulicy Magnuszewskiej.

Marta Czarnecka Marta Czarnecka
? 2012-12-14 15.37

W takim razie nie rozumiem, bo w tekście podane są dobre ceny biletów. Tak jak piszesz: 6 zł - osoba dorosła, 4 zł - ulgowy.

Boczek520 Gość
~Boczek520
Powinni by to poprawić 2012-12-14 19.46

No tak to co jest wyżej podane to powinni poprawić bo to myli to ludzi

cranberrie cranberrie
;-) 2012-12-19 09.49

"Jak widać ktoś z decydentów W KOŃCU dostrzegł, że obszar bydgoskiej Starówki to nie Disneyland z miejscem na jarmarczno-pstrokate budy"
- no tak lepiej żeby było pusto ;-)

Justyna Gość
~Justyna
. 2012-12-19 19.12

Czy na lodowisku na wyżynach można wypożyczyć łyżwy ?

boczek520 Gość
~boczek520
Odpowiedź na pytanie czy można wypożyczyć łyżwy. 2012-12-21 15.49

Można wypożyczyć łyżwy w cenach: dzieci - 7zł, dorośli - 10 zł, grupy zorganizowane - 3zł

vsrds Gość
~vsrds
. 2012-12-25 12.54

w święta jest otwarte ?

gvdc Gość
~gvdc
gfhtrf 2012-12-25 13.08

w świeta dziś
?

.... Gość
~....
... 2012-12-26 12.53

A dzisiaj jest otwarte lodowisko?

Agnes Gość
~Agnes
Awaria 2012-12-29 17.08

Od 27 jest awaria i nadal nie widać końca, powinny być jakieś informacje, do kiedy naprawią, orientuję się ktoś ? (mówię o lodowisku na magnuszewskiej)

Ktoś Gość
~Ktoś
Rozmiar 2012-12-30 19.01

Jaki jest największy rozmiar łyżw ??

diabeł diabeł
??? 2012-12-30 22.10

co do rozmiaru "łyżw" tego nikt nie wie;-)

boberek Gość
~boberek
zapytanie 2013-01-01 12.15

czy 01/01/2013 lodowisko na magnuszewskiej jest czynne....a w Fordonie???

boberek Gość
~boberek
zapytanie 2013-01-01 12.16

wyszło masło maslane....na Magnuszewskiej jest czynne.....a w Fordonie????

MM Bydgoszcz MM Bydgoszcz
nieczynne 2013-01-01 13.00

Lodowisko przy SP 65 w Fordonie jest nieczynne 1.01.2013

golf Gość
~golf
przy magnuszewskiej 2013-01-04 15.46

czy wie ktoś do kiedy lodowisko przy magtnuszewskiej bedzie nieczynne?

wybe Gość
~wybe
rekreacja 2013-01-07 18.40

Po spóźnionym otwarciu, awarii świątecznej wreszcie udało mi się poślizgać przy. ul. Magnuszewskiej. Nie było najgorzej.Na tafli nie było tłoku, ryczącą muzykę przyciszono tylko ten czarny piach przy szatni i przebieralni. Był na gumowych dywanikach, przy wejściu na lód.Mam go wszędzie: w sportowej torbie, w samochodzie a nawet w mieszkaniu (z butami). Czy nie można z tym czegoś zrobić?

Madziaa Gość
~Madziaa
cena na wyżynach 2013-01-07 22.04

to ile w końcu kosztują te bilety na Magnuszewskiej? z wypożyczeniem łyżew razem... 9 zł to za mało kasy?