*
Dodane 2012-02-08 13.55 , komentarzy 4

Przy szpitalu im. A. Jurasza nie ma gdzie parkować [zdjęcia]

Parking przy "Juraszu" liczy około 100 miejsc. Niestety nie wystarczy ich dla wszystkich pacjentów. Żeby się tam zatrzymać, trzeba czekać nawet kwadrans. Miejsc parkingowych w okolicy szpitala też brakuje.

Parking przy "Juraszu" liczy około 100 miejsc. Niestety nie ...

Przy szpitalu im. A. Jurasza nie ma gdzi...

Autor: Anna Biernacka

Czytaj też:
» Jarosław Kaczyński w szpitalu im. Jurasza

W załączniku przesyłam 3 zdjęcia. Pierwsze zdjęcie zostało zrobione koło bloków naprzeciw wjazdu na teren szpitala. Do niedawna można było tam parkować.

Miejsce parkingowe jest odgrodzone drutem i parkować mogą tylko mieszkańcy, którzy mają pozwolenie.

- Grunt przy loku nr 13 jest prywatny, wykupiony przez wspólnotę - przypominają mieszkańcy. - Przecież mamy prawo parkować własne samochody pod domem - bronią się.Trzecie zdjęcie przedstawia wjazd na parking szpitala. Jak widać, następny samochód oczekujący w kolejce na parking, blokowałby ruch na ulicy.

Po drugiej stronie, na rogu ulicy Jurasza i  al. Powstańców Wielkopolskich jest prywatna klinika i jest tam kilka wolnych miejsc parkingowych.
Często są tam wolne miejsca. Jest jednak tabliczka informująca, iż są one tylko dla pacjentów tej kliniki i że każda rozpoczęta godzina kosztuje 100 zł. Pojawia się tam kobieta, która chodzi i spisuje numery rejestracyjne samochodów.Najbliższy parking jest koło marketu Leclerk. Tam też pobierają opłatę. Za darmo parkować mogą tylko osoby, które robiły zakupy w sklepie.

Przejdź do galerii


Zobacz też:

Protest przeciwko ACTA

Nieruchomości bliżej ciebie

Photo Day 20.0 w Ostromecku

Plebiscyt Nadzieje Mojego Miasta
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga


X

Miejsce
w rankingu
Dr Punch

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Adam Gość
~Adam
Nie ma to jak przyszpitalny biznes 2012-02-08 17.20

Widać, że wszyscy wokół szpitala zwietrzyli interes w miejscach parkingowych.

tomasz Gość
~tomasz
Propozycja 2012-02-08 20.37

Krótko i na temat...Pora przesiąść się w komunikację..Taniej i ekologiczniej.

dagmara Gość
~dagmara
do Adam-a 2012-02-09 10.20

Większość zapomina, że w pobliżu szpitala mieszkają również użytkownicy aut, którzy zbyt często natrafiają na niefrasobliwych "pacjentów" szpitala blokujących im wjazd do posesji bądź własnego garażu

mieszkaniec Gość
~mieszkaniec
Fakty 2012-02-09 10.33

Tylko autor/ka artykułu nie jest do końca doinformowana/y, gdyż wygrodzone miejsca postojowe przy bloku 13 są na prywatnym, wykupionym przez wspólnotę, gruncie! Więc dlaczego miejsca mają być zastawiane przez klientów szpitala? Notorycznie zastawiano te miejsca uniemożliwiając mieszkańcom bloku zaparkowanie własnych samochodów! Kuriozum!!!

Dodaj swój komentarz: