*
Wkrótce zacznie się wielkie zimowe szaleństwo Dodane 2012-01-29 07.10 , komentarzy 22

Lodowisko na Wyżynach czynne od dzisiaj! [cennik, bilety, godziny otwarcia]

Długo wyczekiwane lodowisko na Wyżynach, ku uciesze bydgoszczan, wreszcie zostanie uruchomione. Już od godz. 9.00 w niedzielę będzie można zacząć ślizgi.

Lodowisko w Bydgoszczy na Wyżynach

Autor: Jarosław Pruss / Gazeta Pomorska

W tym roku lodowisko stanęło u zbiegu ulic Magnuszewskiej i Wojska Polskiego koło stacji Shella. Konstrukcja gotowa była już w grudniu, ale prawie do lutego przyszło nam czekać na przygotowanie lodu. A wszystkiemu winna była pogada i brak mrozów. Od kilku dni jednak temperatura spadła poniżej zera i można było przygotować taflę.

Powołując się na wczorajszą rozmowę z operatorem rolby lodowisko jest już gotowe. Pozostało wyrównać lód i od porannych godzin w niedzielę pierwsi łyżwiarze będą mogli wejść na lodowisko. 

Godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek
* godz. 8.50-15.00 korzystać z niego będą grupy szkolne.
* godz. 16.00-21.00 - każdy chętny.

Weekendy
* 9.00-21.00 - każdy chętny

W godz. 11.30-12.30 każdego dnia lodowisko będzie nieczynne - w tym czasie planowane jest poprawienie stanu tafli.

Cennik

dzieci 4 zł
dorośli 6 zł

Wynajem lodowiska dla grup szkolnych kosztuje 120 zł.
Po godzinie 21 możliwe będzie także wynajęcie lodowiska dla zorganizowanych grup prywatnych. Cena - 150 zł.

 

Zobacz też:


 

Zobacz też:

WOŚP w Bydgoszczy

Do Bydgoszczy przyleci Sputnik

MOK otwarty dla KoLibra

Marcin Masecki & Macio Moretti
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga


 

131

Miejsce
w rankingu
pogoski

http://pogoski.pl

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Anon Gość
~Anon
Ceny 2012-01-28 20.40

Badz co badz, ale jak bylo na starym rynku to i ceny byly przyzwoite i do 14 szkoly wejscie mialy za darmo... a teraz no niestety poszlo wszystko stanowczo w gore i mysle ze nie bedzie juz tylu chetnych co w latach poprzednich

Grzegorz Gość
~Grzegorz
polecam Fordon 2012-01-28 22.32

Ja polecam wszystkim lodowisko w Fordonie. Powodów jest wiele, przedewszystkim lodowisko jest kryte więc bez wzgledu na pogode mozna czuć pewien komfort czego nie mozna powiedzieć o "konkureńcie". Na wyżynach gdzie przestrzeń wokół ślizgawki jest otwarta brak jest osłony przed wiatrem, a wiadomo że siarczysty mróz i wiatr to nic przyjemnego. Tak naprwde w tej sytuacji lepszy już jest staw choćby w myślęcinku za free. Co do ceny, szkoda słów po prostu powala na nogi. Włodaże naszego miasta mają gest a raczej jego brak. Moim zdaniem szkoda pięniędzy na "okolicznościowe" ślizgawki które zależne są od pogody, tak jak pokazał ten rok już czas na wybudowanie prawdziwego, krytego, pełnowymiarowego lodowiska.

PAWEŁ M. PAWEŁ M.
? 2012-01-28 23.20

czy to warto? na te parę dni?

Wyzyniak Gość
~Wyzyniak
Lodowisko Wyżyny 2012-01-30 19.35

Fajne Lodowisko ale jak na Miejskie cena Normalnego Biletu 7zł to troszke dużoooo

Karen64 Karen64
małe porównanie 2012-01-31 09.33

Ja takich cen zazdroszczę,za bilet wstępu na lodowisko w Hali Olivia (Gdańsk-Oliwa) płaci się 11 zł,dzieci do lat 6 co prawda nie płacą,ale już powyżej tego wieku obowiązuje cena normalnego biletu :(
Wypożyczenie łyżew 7 zł,ostrzenie również 7.

Andrzej Gość
~Andrzej
Wyżyny 2012-01-31 17.16

eh w gdansku 11zł ale zapewno tafla lodowisko a ja dzisiaj tutaj byłem i askarka jakie multy sa na tym lodowisku Kpinaaa

Adam Gość
~Adam
Bydgoszcz Wyżyny 2012-01-31 19.58

lodowisko na wyżynach jest niezdatne do jazdy , dziury i załamujący się lód, gość w przerwach chodzi i zalewa je konefką!! a mróz jest od tyg . Jak nie potrafią zrobić prawdziwego lodowiska to niech się nie zabierają za to!!

dex Gość
~dex
zenada 2012-02-02 18.13

ceny chyba z kosmosu,porownac z fordonem 3 zl i szatnia gratis,ulozenie lodowiska daje wiele do myslenia,zalamujacy sie lod,wzdloz chodnika pod podlozem,normalnie nie daje sie do jazdy,wstyd dla 400 miasta,brawo panie bruski i ppanie chmara

milenka Gość
~milenka
łyżwy 2012-02-02 18.56

ile kosztuje wypożyczenie łyżew?

jaa Gość
~jaa
ceny lodowisko wyżyny 2012 2012-02-05 18.46

wejście: normlany 6zł, ulgowy 4zł
wypożyczenie łyżew: normlany 7zł, ulgowy 5zł
ostrzenie łyżew 10zł ( ale chyba nie dostępne)
szatnia 1zł (trzeba mieć swój worek)

Każda wypozyczona para łyżew wymaga osobnego dokumentu tożsamości, albo kaucji 150zł

Kiwi Gość
~Kiwi
Czas 2012-02-11 10.57

Można jeździć godzinę czy cały czas ??

Człowiek Gość
~Człowiek
Przerwa tecniczna 2012-02-12 15.06

Przerwa tecniczna jest w godzinac 14:00-15:00
Włąsnie wrocilismy z zalamanymi dziecmi a sprawdzalismy specjalnie na tej stronie zeby dzici nie byly zawiedzione

ilka Gość
~ilka
fatalnie 2012-02-14 23.13

lodowisko jest okropnie wylane jest nierowne pełno na nim muld jaździ się strasznie do tego te ceny i to za 45 minut!!!!! bylismy o 17 lodowisko był tak porysowane bandy są nie dolane jeździ się jak po grudzie ogolnie MASAKRA nie ma porowania z tym z Starego Rynku pomimo że to jest to samo lodowisko ale w tym roku obsluga się nie przyłożyła do jego jakosci ale ceny potrafili podniesc i skrocic czas.

Arek Gość
~Arek
lipa 2012-02-26 20.23

to lodowisko to jakiś nie wypał grudy tak jak wyzej ktoś pisze załamujacy sie lód szkoda kasy i czasu na jazde na takim lodowisku odradzam

Aga Gość
~Aga
LODOWISKO FORDON 2012-03-01 13.41

Gdzie na Fordonie znajduje się lodowisko- konkretny adres :)

Marta Czarnecka Marta Czarnecka
@~Aga 2012-03-01 14.40

ul. Duracza 7

Aga Gość
~Aga
LODOWISKO FORDON 2012-03-01 15.46

Dziękuje :) A jak długo czynne w soboty? Szukam jakis info ale nacinam się na info sprzed lat i tu probkem...

Marta Czarnecka Marta Czarnecka
lodowisko w Forodnie 2012-03-01 16.04

Z tego co wiem, od 10 do 20.

wybe Gość
~wybe
refleksja 2012-03-09 11.37

Gdyby sztuczne lodowisko było usytuowane gdzie indziej, ślizgalibyśmy się do dziś (9.03.) Jest dość chłodno, w nocy minus, ale na odkrytej przestrzeni w słońcu wszystko spływa.Czy nie można wykorzystać zadaszenia i twardego podłoża po Torbydzie? Kto podejmuje bezmyślne i kosztowne decyzje? Wyżyny to niewypał. Do zobaczenia !

Dredzik Gość
~Dredzik
LODOWISKO FORDON cennik i godziny otwarcia 2012-12-15 00.14

http://sp65.bydgoszcz.pl/viewpage.php?page_id=39

Gal Anonim Gość
~Gal Anonim