*
Dodane 2011-12-26 10.10 , komentarzy 2

Program telewizyjny na Wigilię i Święta Bożego Narodzenia

Co pokaże nam telewizja w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia? Przedstawiamy najciekawsze propozycje najpopularniejszych programów.

Co pokaże nam telewizja w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia?

Święta Bożego Narodzenia - program tv

Autor: sxc


FILMY

24 grudnia
Ojciec panny młodej II
godz. 20.05, TVP 1
24 grudnia
Ścigani
godz. 23.30, TVP 1
24 grudnia
Nie ma mocnych
godz. 16.05, TVP 2
24 grudnia
Zróbmy sobie wnuka
godz. 20.00, TVP 2
24 grudnia
Salon piękności
godz. 21.25, TVP 2
24 grudnia
Świąteczna gorączka
godz. 15.30, Polsat
24 grudnia
Kevin sam w Nowym Jorku
godz. 19:35, Polsat
24 grudnia
Wesołych świąt
godz. 22.00, Polsat
24 grudnia
Holiday
godz. 20.00, TVN
24 grudnia
To właśnie miłość
godz. 22.45, TVN
25 grudnia
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
godz. 20.20, TVP 1
25 grudnia
Angielska robota
godz. 21.35, TVP 2
25 grudnia
William i Kate
godz. 21:40, TVN
25 grudnia
Naciągacze
godz. 23:20, TVN
25 grudnia
Roboty
godz. 20:35, Polsat
26 grudnia
Dlaczego nie!
godz. 20.15, TVP 1
26 grudnia
Osiem milimetrów
godz. 23.00, TVP 2
26 grudnia
Wyobraź sobie
godz. 20.00, TVN
26 grudnia
Eragon
godz. 20.05, Polsat

DLA DZIECI i MŁODZIEŻY

24 grudnia
Ace Ventura Junior
godz. 10:45, TVP 1
24 grudnia
Bob Budowniczy i niezapomniane święta Bożego Narodzenia
godz. 18:30, TVP 1
24 grudnia
Pierwsz gwiazdka Świętego Mikołaja
godz. 14:30, TVP 2
24 grudnia
Happy Feet: Tupot małych stóp
godz. 17:00, TVN
24 grudnia
Jak poślubić milarderkę?

godz. 12:55, Polsat
24 grudnia
Świąteczna gorączka
godz. 15:30, Polsat
25 grudnia
Underdog Superpies
godz. 14:10, TVP 2
25 grudnia
Grinch: Świąte nie będzie
godz. 13:10, TVN
25 grudnia
Święta Dennisa rozrabiaki
godz. 15:05, TVN
25 grudnia
Madagwiazdka
godz. 20:00, TVN
25 grudnia
Kung Fu Panda: Święta, świeta i Po
godz. 20:40, TVN
25 grudnia
Pada Shrek
godz. 21:10, TVN
25 grudnia
Epoka lodowcoaw: Mamucia gwiazdka
godz. 20:05, Polsat
26 grudnia
Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm
godz. 13:15, TVN
26 grudnia
Charlie i fabryka czekolady
godz. 14:50, TVN
26 grudnia
Fred Claus - brat Świętego Mikołaja
godz. 16:55, TVN
26 grudnia
Kevin sam w domu po raz czwarty
godz. 12:45, Polsat

KOLĘDY

24 grudnia
Kolędy w Pałacu Prezydenckim
godz. 14.35, TVP 1
24 grudnia
Cała Polska śpiewa koledy
godz. 17.40, TVP 1

25 grudnia
godz. 14.20, TVP 1

26 grudnia
godz. 13.30, TVP 1
24 grudnia
Czas kolędy
godz. 17.40, TVP 2
24 grudnia
Koncert bożonarodzeniowy z Bazyliki Mariackiej. Kolęda Nova
godz. 18.45, TVP 2

25 grudnia
godz. 10.35, TVP 2

26 grudnia
godz. 17.45, TVP 2
24 grudnia
Święta cisza - kolędy gra Włodek Pawlik
godz. 00.35, TVP 2
24 grudnia
Kolędowanie z Polsatem
godz. 17.10, Polsat

25 grudnia
godz. 10.05
25 grudnia
Chwała na wysokości - kolędy z Zakopanego
godz. 01.20, TVP 2
26 grudnia
Mazowsze kolęduje z aktorami
godz. 10.30 - TVP 2

Ojciec panny młodej II - komedia

George Banks często powtarza, że nienawidzi zmian. Tymczasem całe jego życie po raz kolejny zostaje wywrócone do góry nogami. Córka Annie i zięć Bryan powiadamiają rodziców, że będą mieli dziecko. Na wieść, że wkrótce zostanie dziadkiem, George wpada w panikę. Nie dopuszcza do siebie tej myśli, zachowuje się inaczej, zaczyna chodzić na siłownię, desperacko stara się zatrzymać uciekającą młodość. Staje się pełnym wigoru i siły mężczyzną, lecz pewnego dnia Nina oświadcza mężowi, że ona również jest w ciąży. George przeżywa kolejny szok.

Zróbmy sobie wnuka - komedia

W centrum jednego z wielkich miast wśród biurowców stoi domek otoczony ogródkiem. Jego mieszkańcy, Maniek i Gienia Koselowie, nie marzą o przeprowadzce do nowoczesnych apartamentowców. Mańkowi sen z powiek spędza los dwójki dorosłych dzieci: Zosi i Janka. Żadne z nich nie wstąpiło jeszcze w związek małżeński. Słynący z licznych romansów Janek jest wziętym ginekologiem, a inteligentna, ale raczej zasadnicza Zosia pracuje jako specjalistka od public relations. Kosela stawia więc sobie za punkt honoru doprowadzenie dzieci do ołtarza.

Salon piękności - komedia

Fryzjerka Gina Norris dla dobra córki przenosi się z Chicago do Atlanty, gdzie dziewczynka będzie mogła uczęszczać do prestiżowej szkoły muzycznej. Kobieta zatrudnia się w salonie kosmetycznym. Chimeryczny szef tak uprzykrza jej życie, że Gina porzuca posadę i otwiera własny zakład. Mimo że początki są trudne, bo były przełożony robi wszystko, żeby pokrzyżować jej szyki, Ginie i jej pracownikom udaje się stworzyć miejsce, w którym każda kobieta może liczyć nie tylko na zmianę wyglądu, ale także na rozmowę.

Holiday - komedia romantyczna

Amanda, bizneswoman z Los Angeles, wyrzuca z domu niewiernego kochanka. Mieszkająca w Londynie Iris kocha mężczyznę, który lada dzień ma poślubić inną kobietę. Zdesperowane panie trafiają na siebie na stronie internetowej, oferującej tymczasowe zamiany domów. Choć dzielą je 4 tys. kilometrów, narodowość, doświadczenie i kultura, odnajdują wspólny język. Postanawiają zamienić się miejscami na czas świąt Bożego Narodzenia. W przysypanej śniegiem Anglii Amanda spotyka brata Iris. Ta w słonecznej Kalifornii poznaje współpracownika Amandy.

To właśnie miłość - komedia romantyczna

10 historii miłosnych rozgrywających się w Londynie w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Bohaterów łączą rodzinne i towarzyskie koligacje, a każdy wątek ukazuje inny odcień miłości. Karen i Harry są małżeństwem z kilkunastoletnim stażem. Pewnego dnia kobieta dowiaduje się, że w życiu męża jest inna kobieta. Pisarz kryminałów, odkrywszy małżeńską zdradę, wyjeżdża do Francji, gdzie spotyka wielką miłość. Wdowiec usiłuje nawiązać kontakt z pasierbem. Premier Wielkiej Brytanii pierwszego dnia urzędowania zakochuje się w sekretarce.

Wesołych świąt - komedia

Dla okulisty Steve'a Fincha święta to najlepszy czas, by wykazać się talentem organizacyjnym. Mężczyzna w najdrobniejszych szczegółach planuje wszystkie grudniowe atrakcje. Znudzona rytuałem rodzina Steve'a z radością przyjmuje zmianę, którą zwiastuje wprowadzenie się do domu naprzeciwko sprzedawcy samochodów, Buddy'ego Halla. Nowy sąsiad nieoczekiwanie staje się rywalem "króla" Bożego Narodzenia - zamierza bowiem ozdobić dom milionem żarówek i sprawić, by obiekt był widoczny z kosmosu. Między mężczyznami wybucha konflikt.

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata - przygodowy

Aby uratować kapitana Jacka Sparrowa, przebywającego w niewoli u Davy'ego Jonesa, Will i Elizabeth muszą zjednoczyć się z kapitanem Barbossą. Przed nimi długa podróż. Jones zapanował nad morzami i oceanami, siejąc postrach wśród piratów. Will i Barbossa muszą dotrzeć do Singapuru i odbić Elizabeth z rąk bezwzględnego chińskiego korsarza Sao Fenga. Podczas długiej żeglugi po niebezpiecznych wodach czeka ich starcie z lordem Cutlerem Beckettem i Jamesem Norringtonem, którzy sprzymierzyli się przeciw pirackiemu światu.

Angielska robota - sensacyjny

Aby wyjść z finansowych tarapatów, Terry Leather postanawia napaść na Lloyds Bank. Trzy tygodnie wcześniej szefowie MI5 zlecają Timowi Everettowi zadanie wagi państwowej. Agent ma przechwycić niecenzuralne zdjęcia księżniczki Małgorzaty. Terry wraz z kolegami wynajmuje sklep w sąsiedztwie banku i rozpoczyna kopanie tunelu, który ma doprowadzić wprost do podziemnego skarbca. Napad udaje się, a łup okazuje się cenniejszy od pieniędzy i może zapewnić rabusiom nietykalność.

William i Kate - obyczajowy

Historia miłości brytyjskiego następcy tronu Williama i jego koleżanki ze studiów Kate Middleton. Para poznała się na prestiżowym uniwersytecie St. Andrews. Przyjaźń między brytyjskim księciem a śliczną studentką stopniowo przeradzała się w głębsze uczucie. Film ukazuje lepsze i gorsze chwile w trwającym blisko osiem lat związku, który od początku zmagał się z brakiem prywatności, presją społeczeństwa, a przede wszystkim naciskami ze strony rodziny królewskiej.

Dlaczego nie! - komedia romantyczna

Małgosia kończy studia na Akademii Sztuk Pięknych, marzy o pracy w agencji reklamowej. Jednak w świecie rządzonym przez przebojowych yuppies i uwodzicielskie seksbomby zdobycie posady nie jest proste. Małgosię spotykają same rozczarowania; utrzymuje się, rozwożąc pizzę, a jej chłopak ogląda się za innymi dziewczynami. Na przekór przeciwnościom losu dziewczyna nie poddaje się. Wkrótce w jej życiu pojawia się Janek, prezes firmy reklamowej, a wraz z nim dwie rywalki - Ewa, szefowa firmy cateringowej, i Renata, gwiazda agencji reklamowej.

Eragon - fantastyczny

Wychowujący się na wsi pod opieką wuja nastolatek znajduje niebieski kamień, który okazuje się być smoczym jajem. Z jaja wykluwa się smoczyca, którą Eragon nazywa Saphirą. Chłopiec opiekuje się nią w ukryciu, lecz wieści o smoku szybko się rozchodzą. Gdy wuj Eragona zostaje zamordowany, chłopak i Saphira z pomocą bajarza Broma uciekają z wioski. Eragon poznaje historię smoczego rodu i Smoczych Jeźdźców, którzy dawno temu strzegli krainy Alagaestia. Chłopak wyrusza w pełną przygód podróż, mającą uczynić z niego Smoczego Jeźdźca.


Zobacz też:

T.Love zagrało w Estradzie

Classic and Dubstep in Progresss

Sylwester 2011/2012 w Bydgoszczy

Robert Sowa gotował w Bydgoszczy
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga


X

Miejsce
w rankingu
MM Bydgoszcz

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

PAWEŁ M. PAWEŁ M.
... 2011-12-25 12.34

najlepszym programem był koncert kolęd na Polsacie

gość Gość
~gość
program 2012-12-03 17.06

po co ten program? przecież telewizja trąbi o końcu świata 21 grudnia. Patrząc na ramówkę to lepszy koniec świata niż kevin po raz setny bleeeeeee

Dodaj swój komentarz: