*
Dodane 2011-08-18 12.05 , komentarzy 28

Hity na Czasie - wiemy, kto zagra w Bydgoszczy [lista wykonawców, wideo]

Znamy listę wykonawców, którzy zaprezentują się podczas koncertu Hity na Czasie w Bydgoszczy.

Sunrise Avenue będą jedną z gwiazd Hitów...

Autor: sunriseavenue.com

Pożegnanie lata w Myślęcinku dawno nie było tak huczne. W niedzielę 28 sierpnia od 12 rozpocznie się festyn wojskowy, a wieczorem koncert Hity na Czasie.

- Lato żegnamy na wojskowo - mówi Marcin Heymann prezes LPKiW "Myślęcinek". - Będą wystawy sprzętu wojskowego, czołgi, występy orkiestry wojskowej. Dla milusińskich będzie lunapark. Kończymy o 20. Mieszkańcy będą mieli czas, by przejść na Różopole.

Dokładnie o 21.20 rozpocznie się tam koncert Hity na Czasie. Będzie trwał prawie 2 godziny, a całość będzie transmitowana w TVP 1. - Jest to bardzo duże przedsięwzięcie, które w tym roku jest realizowane wspólnie z TVP 1. Hity na Czasie w Bydgoszczy pojawią się w zupełnie nowym miejscu. Na scenie zobaczymy tych, którzy w tym roku osiągnęli największy sukces komercyjny w stacjach radiowych i telewizyjnych - mówi Tomasz Maliszewski - dyrektor regionalny Radia ESKA. Wśród zaproszonych gwiazd są m.in. Sunrise Avenue, Manchester, Agnieszka Chylińska, Wet Fingers i Sylwia Grzeszczak. - Po koncercie głównym pełnowymiarowy koncert da grupa Perfect - dodaje Maliszewski.

W związku z imprezą zmieni się organizacja ruchu. W niedzielę 28 sierpnia od godz. 7 ulica Gdańska od Modrzewiowej w kierunku wyjazdu z miasta będzie jednokierunkowa. Parkingi będą dostępne wzdłuż ulicy Gdańskiej oraz na nowych terenach wystawienniczych. Przez całą noc będzie otwarty ogród botaniczny, przez który będzie można dostać się na teren imprezy. Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji publicznej apeluje, by swoje samochody pozostawić przed domem i na imprezę udać się autobusami. Będą uruchomione specjalne linie, które rozwiozą mieszkańców do wszystkich dużych dzielnic Bydgoszczy, a te autobusy, które dojeżdżają do Myślęcinka będą kursować częściej. Zmiany organizacyjne potrwają do godziny 2 w poniedziałek.


Lista wykonawców:


- AGNIESZKA CHYLIŃSKA

- LOLITA

- NATALIA KUKULSKA

- NIKITA

- SUNRISE AVENUE

- LOONA

- MADOX

- WET FINGERS

- LAURI

- HONEY

- MANCHESTER

- SHAUN BAKER

- NATALIA LESZ

- ROBERT M.

- SYLWIA GRZESZCZAK

- KINDLA

Hity na Czasie będą transmitowane przez TVP1 i Radio ESKA. Koncert połączony będzie z zakończeniem lata w Myślęcinku. Po transmisji zagra zespół Perfect.


Czytaj też: Koncert Hity na Czasie w Bydgoszczy!


X

Miejsce
w rankingu
MM Bydgoszcz

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

zaciekawaniona Gość
~zaciekawaniona
bilety 2011-08-18 13.06

Wie ktoś może jak zdobyć bilety vip?

wolas99 Gość
~wolas99
Gorzej 2011-08-18 13.11

Te bilety VIP są gorsze niż przy scenie. W inowrocławiu vipy stały gorzej niż darmowi

reemmopttt Gość
~reemmopttt
kiełbasa 2011-08-18 13.15

A co z kiełbasą wyborczą?
Czy będą darmowe przejazdy do Myślęcinka?

justyś Gość
~justyś
Sunrise Avenue! 2011-08-18 13.16

jeeeeeeeee! Miłe zakończenie wakacji ;). Chyba najmilsze z możliwych :P

Listek Kasztanowca Listek Kasztanowca
x 2011-08-18 13.32

Się odwiedzi raczej Myślęcinek. :)

Forever Forever
:P 2011-08-18 20.56

Właśnie uświadomiłam sobie, że nasz prezydent chyba jest strasznie zakłamany, bo na własne uszy słyszałam, jak przekonywał o tym, że w Bydgoszczy nie będzie kultury niskiej jakości a za taką właśnie uważał ten festiwal. Bardzo mi się spodobało to, że zwrócił na to uwagę, a teraz się czuję jak idiota, który zjadł kiełbasę wyborczą, bo to był jeden wielki kit...

sid_leniwiec Gość
~sid_leniwiec
bilety ;p 2011-08-18 22.20

wie ktoś moze ile kosztowac będą bilety?? czy na taka imprezę jest wstęp wolny ;p

MM Bydgoszcz MM Bydgoszcz
Hity na Czasie 2011-08-18 22.36

Na imprezę wstęp wolny.

Listek Kasztanowca Listek Kasztanowca
forever 2011-08-19 09.42

Takie wzięcie mają takie imprezy, że aż żal z tego rezygnować. Coś chociaż jest dla mieszkańców i to za darmo. Nie samym jazzem, poezją śpiewaną, muzyką alternatywną, klasyczną czy jakimiś klasykami wszelkich gatunków człowiek żyje. Ja patrzę na to, że to może być zabawne, a dla wielu ludzi niezapomniane. Chyba 2 albo 3 razy wpadałam ze znajomymi, wówczas jeszcze na Łuczniczkę i każdorazowo po pół godzinie szliśmy kontynuować zabawę w śródmieściu. Ale i tak miło to wspominam. ;) Liczą się ludzie. A jak się nie podoba może imprezy towarzyszące festiwalowi harmonijki ustnej odwiedzić, wpaść do Biblioteki na spotkanie z fotografem czy tam coś jeszcze innego sobie wymyśleć. :)

Adam Gość
~Adam
Perfect w koncercie radia Eska ? 2011-08-20 01.22

Świat się kończy....

grasons Gość
~grasons
~~Adam 2011-08-20 12.09

Perfect gra koncert na zakończenie lata ( zaraz po zakończeniu hitów), nie jako zespół Inprezy Hitów Eski.

agixx Gość
~agixx
Lauri 2011-08-20 12.18

będzie Lauri :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

paula x Gość
~paula x
<3<3<3 2011-08-21 15.08

bedzie chylinska!!! jest!!! <3

wojtek Gość
~wojtek
HURRA 2011-08-21 19.15

HONEY :*!

MM Gość
~MM
VIP 2011-08-21 19.43

CZY KTOS WIE JAK ZDOBYC VIP PASS??

Marcin Gość
~Marcin
VIDEO 2011-08-23 12.48

A na konferencji prasowej na filmie promocyjnym,pokazywali ze bedzie zespol Video.Najciekawsze jest to,ze na stronie zespolu nie ma tej imprezy na liscie koncertow

ja:) Gość
~ja:)
ja:) 2011-08-23 18.22

czesc, moze mi ktos powiedziec o ktorej zaczyna sie i konczy ta impreza..?? bede piewszy raz, z gory dzieki:)

MM Bydgoszcz MM Bydgoszcz
Hity na Czasie 2011-08-23 18.57

Prezentacja był pokazywana w czwartek. Lista wykonawców lekko się zmieniła. W tym artykule prezentujemy aktualną, którą dostaliśmy od organizatorów.

@ja: wszystko jest napisane w tekście. Impreza Pożegnanie Lata rozpoczyna się o 12. Koncert Hity na Czasie na polanie Różopole o 21:20.

wolas99 Gość
~wolas99
Grzeszczak 2011-08-23 19.26

Zmieniła się na gorsze. Jestem ciekaw występu Grzeszczak która wieczorem występuje w Pile.

Rafaeeloo Gość
~Rafaeeloo
Vip 2011-08-26 12.02

Czy można jakoś zdobyć wejściówki dla Vipów ?

onn Gość
~onn
próby 2011-08-26 21.08

Wiadomo, że przed koncertem będą próby wzorem lat ubiegłych. Wiecie może o ktorej sie zaczynaja?

MM Bydgoszcz MM Bydgoszcz
Niestety, 2011-08-26 23.27

Nie mamy takich informacji

onn Gość
~onn
Gdyby tak... 2011-08-27 13.50

Gdyby zamiast Roberta M był Kalwi i Remi lub powracający East Clubbers zamiast Honey np Asia Ash lub Patrycja Markowska, a zamiast Marcina Kindly, który zastępuje zespół Video dać Ire byłoby o wiele ciekawiej, a finsowo by wiele więcej organizatorzy nie zapłacili

xxxl Gość
~xxxl
a może Ci artyści po prostu nie mogli przyjechac, bo mają inne zobowiązania? 2011-08-27 15.45

a może Ci artyści po prostu nie mogli przyjechać, bo mają inne zobowiązania? nie wpadleś na to?

Nat . Gość
~Nat .
:( ! 2011-08-28 22.20

ej nie bd sexualnej ? ; c