*
Pamiętaj o miejscu do zamieszkania Dodane 2013-08-12 08.35 , komentarzy 2

Akademiki w Bydgoszczy – złóż wniosek UKW, UTP, CM

Akademiki w Bydgoszczy. 22 sierpnia mija termin składania wniosków na UKW, do 19 sierpnia jest czas na UTP. Sprawdź co zrobić, żeby zdobyć miejsce w Domu Studenckim.

Akademik UTP przy ul. Kaliskiego

Autor: Agata Wodzień

Trwa gorący okres rekrutacyjny. Jeśli zostałeś już przyjęty na studia w Bydgoszczy, zastanów sie, gdzie chcesz zamieszkać. Może wybierzesz któryś z akademików?

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy

Akademiki na osiedlu Błonie i Fordon oferuje studentom UTP. Przyjęci na I rok studiów mogą składać wnioski do 19 sierpnia.

Ilość miejsc
Błonie –Domy Studenta B1, B2
DS -B1: 208 miejsc w pokojach 2-osobowych
DS -B2 183 miejsca
Fordon – Domy Studenta F1, F2
DS-F1 646 miejsc
DS-F2 449 miejsc
Z czego 64 miejsca przeznaczone są na zakwaterowanie studentów niestacjonarnych na czas zjazdów (rezerwacja - osobiście w recepcji DS w dniu przyjazdu).

Wszystkie pokoje mają dostęp do Internetu. Opłata za Internet wliczona w cenę zakwaterowania.
Wypełnij wniosek, podpisz i wyślij

Jeśli jesteś przyjęty/a i chcesz zamieszkać w akademiku – złóż wniosek w wybranym przez siebie Domu Studenta (tylko jednym). Wniosek wypełnia się elektronicznie za pośrednictwem formularza na stronie internetowej. Szczegóły na stronie uczelni.

Jeśli liczba chętnych przewyższy liczbę miejsc, pierwszeństwo przysługuje wnioskodawcy, który znajduje się w trudnej sytuacji materialnej (pkt. za dochód w rodzinie) i któremu codzienny dojazd do uczelni uniemożliwiałby lub w znacznym stopniu utrudniał studiowanie (pkt. za odległość od miejsca stałego zamieszkania). Osoba niezakwalifikowana do zakwaterowania może złożyć ponowny wniosek do Domu Studenta, który posiada wolne miejsca.
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego

Termin składania wniosków upływa 22 sierpnia. Studenci studiów stacjonarnych drugiego stopnia (MU) będą mieli możliwość złożenia dokumentów po ogłoszeniu wyników rekrutacji (we wrześniu). Formularze podań o przyznanie miejsca w Domu Studenta należy pobierać ze strony uczelni.

Studenci studiów stacjonarnych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego płacili w roku akademickim 2012/2013:
- za miejsce w pokoju 1-osobowym - 363 zł,
- za miejsce w pokoju 2-osobowym - 308 zł,
- za każde dziecko zamieszkałe w domu studenta - 46 zł.

Wysokość opłat za zakwaterowanie studentów studiów stacjonarnych z innych uczelni wynosiła odpowiednio: 403 zł, 342 zł, 51 zł. Uczelnia nie podaje jeszcze kwot na najbliższy rok akademicki. Wniosek złóż w Dziale Spraw Studenckich przy ul. Łużyckiej 24, pokój nr 1 i 2.

Ilość miejsc:
DS1 ROMEK – 300 miejsc ( w tym 10 rotacyjnych)
DS2 ATOMEK – 313 miejsc

Wykaz dokumentów, które należy złożyć znajduje się na stronie uczelni.


Akademia Muzyczna

Termin skladania wniosków o miejsce w domu studenckim prz yul. Staszica upłynął 19 lipca.

Collegium Medicum UMK

Uczelnia czeka na wnioski z kompletem dokumentów do 6 września w dziale dydaktyki CM ul. Jagiellońska 13-15, budynek A, pok. 12.
DS1 (Fordon) ul. Bartłomieja z Bydgoszczy
DS2 (ul. Jagiellońska, 139 miejsc)

Wszystkie pokoje są wyposażone w gniazda internetowe. Jeśli już otrzymałaś/eś miejsce w Domu Studenckim – pamiętaj o uiszczeniu zaliczki 100 zł na wskazane konto (pod rygorem utraty miejsca). Szczegóły na stronie uczelni.

X

Miejsce
w rankingu
Agata Wodzień

Wielbicielka słońca, kolorów i ludzi. Lubi wiedzieć i te informacje jak najszybciej przekazywać. Pasję przekuwa w zawód. Z dziennikarstwem związana od 13. roku życia. Absolwentka filologii polskiej, dziennikarstwa i kulturoznawstwa. Z tego ostatniego kierunku próbuje obecnie uzyskać drugi tytuł magistra. agata.wodzien@mediaregionalne.pl

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

AA Gość
~AA
AKADEMIK 2013-07-27 15.29

Zdobyć to chyba można miejsce na WALETA.

Qmat Gość
~Qmat
@AA 2013-07-27 23.08

Miejsce w akademiku PRZY walecie ma zapewniona KRÓLOWA. Na przykład królowa dyskoteki :)

Dodaj swój komentarz: