*
Dodane 2011-05-10 08.30 , komentarzy 43

Nowa gra Lotto - Kaskada

Kaskada to nowa gra Totalizatora Sportowego. Do wygrania codziennie 250 tysięcy złotych.

Kaskada - nowa gra Totalizatora Sportowe...

Autor: www.lotto.pl

Losowania Kaskady odbywać się będą od poniedziałku do soboty. Na czym polega gra?

Najpierw kupujemy los. Kosztuje on 2 zł. Mamy na nim dwa zestawy niepowtarzalnych kombinacji losowo wybranych liczb z przedziału od 1 do 24. Liczby z zestawu 1. nie mogą się powtórzyć w zestawie 2. Grający nie typuje samodzielnie liczb.

W Studiu Lotto losowanych jest 12 liczb. Wygrana następuje, gdy w jednym z zestawów jest 8 liczb wylosowanych przez maszynę. Wtedy wygrywamy 2 zł, czyli zwraca nam się to, co wydaliśmy na kupon. Jeśli będzie 9 liczb, nasza wygrana wzrośnie do 8 zł, za 10 już do 25 zł, za 11 - 1000 zł i główna wygrana - 250 tysięcy złotych za 12 trafionych liczb.

W jednym losowaniu może paść tylko jedna główna wygrana. Szczegóły w regulaminie na stronie lotto.pl.

Prawdopodobieństwo wygranej w Kaskadzie jest najwyższe spośród wszystkich gier oferowanych przez LOTTO – wynosi 1:4,5. Główną wygraną będzie można odebrać w Oddziale Totalizatora Sportowego w okresie 60 dni, począwszy od dnia następującego po dniu losowania. Pozostałe wygrane można odbierać także w kolekturach, w analogicznym terminie.

X

Miejsce
w rankingu
Michał Młodzikowski

BYDGOSZCZ. Po prostu.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

mario Gość
~mario
zagram 2011-05-12 10.57

chyba zagram

Jasiek Gość
~Jasiek
hurra 2011-05-12 14.33

zagrałem mam 2zł ,ale kasa!

NIEGracz Gość
~NIEGracz
emeryt 2011-05-13 09.58

to jest jawne oszustwo jest pewne ,że komputer jest zgrany z maszną losującą jak we wszystkich grach lotto.Dlaczego w kaskadzie nie mogę skreślać liczb sam Do dziś nie było 12 stki TO MÓWI WSZYSTKO.

Robin Gość
~Robin
Oszustwo 2011-05-13 12.42

Kolejen oszustwo Totalizatora !! Jest dokładnie jak pisze emeryt, wszystko pod kontrolą Totalizatora !!!

tojadek tojadek
tjaaaa..... 2011-05-13 16.17

Pozdrawiam wszystkich zwolenników Światowych Teorii Spiskowych!
:))))

....a wiecie, ja słyszałem, że nigdy człowiek nie stanął na Księżycu, bo to wszystko to obraz ze studia TV - to jest dopiero dramat!
Naiwni ludzie wierzą, że zdobywamy Kosmos, a tu taka lipa.......

PO PODSTAWÓWCE.PO. Gość
~PO PODSTAWÓWCE.PO.
DOBRE 2011-05-13 19.48

TO JEST GRA DLA MĄDRYCH I WYKSZTAŁCONYCH.

gość Gość
~gość
zobaczymy 2011-05-13 23.13

będe grać....

aqq Gość
~aqq
zagrałem 2011-05-14 10.01

Kupiłem 4 losy za 8zł . Dwa losy wygrały: jeden przyniósł 2zł , drugi 8zł, czyli do przodu :) Idę wsadzę tę dychę spowrotem. Jak to mówią: pieniądz niech robi pieniądz :)

MORINHO*$ Gość
~MORINHO*$
matematyka jest prosta 2011-05-15 12.15

1:1 350 000 na trafienie 12 i 1: 310 na trafienie 10 która płaci tylko 25 zł haha kolejne naciaganie naiwniaków

niedowiarek Gość
~niedowiarek
kpina 2011-05-17 14.07

zsumujcie łączną kwotę jaką lotto wypłaca w kaskadzie, przy założeniu sprzedanie wszystkich losów. Niezły patent na wyciąganie kasy. Codziennie jest nowa pula losów, czyli rachunek jest prosty. Normalnie losowania powinny się odbywać aż do wyczerpania puli losów w sprzedaży lub trafienia głównej wygranej i dopiero po takim fakcie nowa pula losów. Gdyby tak przez 3-4 miesiące solidarnie wszyscy przestali grać w cuda totalizatora :-) to chyba jedyna metoda, aby doprowadzić do przejrzystości losowań. Mniejsza o prawdopodobieństwo, bo ono zawsze działa na naszą niekorzyść, ale osobiście nie wierzę w uczciwość w trakcie "losowań" Jest wyraźnie powiedziane, że totalizator ma strategiczne znaczenie w funkcjonowaniu Państwa. Może w ten sposób wypłacają sobie kasę na np. cele służb specjalnych ?

Jarek ,Łęgajny Gość
~Jarek ,Łęgajny
lotto bubel 2011-05-18 07.32

też uważam ze wszystkie gry lotto to są z góry ustalone tak aby wyciągnąc podatek od naiwności .Mimo to gam czasem i przegrywam .A sprawiedliwie było by gdyby nie trafiona 6tka była dzielona na 5,4,3ki wtedy za trójkę 1000zł . I jestem też za tym żeby ludzie się zmówili i przestali grac .

Marion Gość
~Marion
czyszczenie kieszeni 2011-05-18 17.01

ja też uważam że jest to oszustwo a naiwniaki dają się naciągać

ja Gość
~ja
szczescie? 2011-05-18 19.38

A ja wczoraj wygralem 1000 zl jedynie za 2 zl

Jarek ,Łęgajny Gość
~Jarek ,Łęgajny
szczescie 2011-05-19 09.19

to prawda że czasem można drobne wygrac ,ja też kiedyś wygrałem w multi podwójną 9 z 10 to 10 000zl ale już przegrałem kilka razy więcej

Jarek ,Łęgajny Gość
~Jarek ,Łęgajny
250tyś 2011-05-19 09.40

pic na wodę,dla zachęty

Artur Suwalki Gość
~Artur Suwalki
szczescie 2011-05-21 11.12

ale kiszka ja gram codziennie i nic kiszka lotto lepiej zrobic zakupy do domu niz grac

jaga Gość
~jaga
SOSNOWIEC 2011-05-24 18.55

Z LOTTO ZBIJAJĄ KASĘ A MY IM DAJEMY
OSZUSTWO
JESTEM ZA ....
NIE GRAMY BĘDZIE WIĘKSZE BEZROBOCIE .......
NIE BĘDĄ SIĘ PANOSZYĆ
NIECH IDĄ NA ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH
A ZA 2 ZŁ KUPMY DZIECKU LODA

jarooo Gość
~jarooo
VAT 2011-05-25 19.01

tak zwany podatek od głupoty.

hello Gość
~hello
Puenta 2011-05-27 00.06

Nikt nikogo do niczego nie zmusza.Chyba to wyjaśnia wszystko.

Iwona Gość
~Iwona
jarooo, podatek nie od głupoty 2011-05-27 07.29

a od marzeń :)

tadeusz  J23 Gość
~tadeusz J23
drogo 2011-05-31 06.46

lottto jest wogóle za drogie powinno kosztować 0,80 zł nie wiecej a główna wygrana to 2miliony reszta dzielona na pozostalłe wygrane 5-4-3 ki wtedy wszyscy byli by zadowoleni lotto i gracze wpływy były by o wiele wieksze

nana Gość
~nana
jgui 2011-06-02 12.47

milion wygrywasz a z tego musisz jeszcze zaplacic podatek:D to jest dopiero smiech na sali:D niby grasz o milion a tak napwrde wygrywasz polowe z tego:D

ja Gość
~ja
abywygrac Trzeba zagrac 2011-06-02 14.56

jest wiele podtekstów co do losowań ale wiele ludzi narzeka bo chciało by wygrać od razu i za 2-3zł a tak to by kazdy grał ,co do podatku od wygranej zgodzę się nie powinno być ,jak i te godziny losowan i brak ciaglych losowan w tv ,czy barwy kul .
Jednak uważam ,że kombinacji jest wiele i liczy sie tylko szczescie ,wygraliśmy 5/6 ,7/7 i drobne do 140 zł wydajemy 30-60 zł miesiecznie a jak wygram wydatek miesieczny jest nizszy.trzeba umieć powiedziec stop i nie przekraczac kosztów gry.
dla mnie głupotą jest jak ktoś wydaję na drugi i papierosy a wydaje wiecej niż 50 zł miesiecznie tak jak i na ciagle chlanie i buldere itp ,,,,,,,nikt nikogo nie zmusza do kupowania ..prawda jest taka ,że żeby wygrac trzeba zagrać a nie narzekać bo zagrałem 1-3 razy i 6 ka nie wpadła to lipa.
tez bym chciala by mnie tak lotto "oszukało "jak tych co zagraja 1 zakladem na chybil i wygrywają .:)

asada Gość
~asada
jest wygrana 2011-06-08 11.30

Międzychód przy Biedronce 250 000

henio Gość
~henio