*
MZK Bydgoszcz: rozkład jazdy tramwajów i autobusów Dodane 2014-04-02 16.25 , komentarzy 65

ROZKŁAD JAZDY: Bydgoszcz MZK, komunikacja miejska -autobusy i tramwaje

Zawsze aktualny rozkład jazdy tramwajów i autobusów w Bydgoszcz. Tramwaje i autobusy w Bydgoszczy - rozkład.

MZK Bydgoszcz| MZK| rozkład jazdy MZK| rozkład jazdy tramwajów| rozkład jazdy autobusów| autobusy w Bydgoszczy| tramwaje w Bydgoszczy| Miejskie Zakłady Komunikacyjne| tramwaje i autobusy| linie tramwajowe| linie nocne| kiedy tramwaj| kiedy autobus| wyszuk

ROZKŁAD JAZDY: MZK Bydgoszcz (Miejskie Z...

Autor: Agata Wodzień


PKP Intercity - [nowy rozkład jazdy, połączenia sezon 2013/2014]




Miejskie Zakłady Komunikacyjne
tel. (052) 324-94-35
e-mail: zarz@mzk.bydgoszcz.pl
www: mzk.bydgoszcz.pl



LINIE TRAMWAJOWE


1 | 2 | 3 | 4 | 5 |6 | 7 | 8 |



LINIE AUTOBUSOWE DZIENNE ZWYKŁE I PRZYSPIESZONE


51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 58 | 59 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 76 | 77 | 79 | 80 | 81 | 84 | 83 | 94



LINIE AUTOBUSOWE DZIENNE MIĘDZYGMINNE


92


LINIE AUTOBUSOWE NOCNE


31N | 32N | 33N | 34N | 35N



KOMUNIKACJA ZASTĘPCZA


za T1


Zobacz też rozkłady komunikacji miejskiej w innych polskich miastach: Rozkład MZK Zielona Góra, rozkład ZKM Gdynia, rozkład ZTM Gdańsk, rozkład ZTM Bydgoszcz, rozkład MPK Kraków, rozkład MPK Lublin, rozkład MPK Łódź, rozkład ZTM Poznań, rozkład ZDiTM Szczecin, rozkład ZTM Warszawa, rozkład MPK Wrocław, rozkład MZK Opole, rozkład MPK Inowrocław, rozkład MZK Puławy, rozkład MPK Włocławek, rozkład jazdy Gorzów, rozkład jazdy PKS Nowa Sól







X

Miejsce
w rankingu
MM Bydgoszcz

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

użytkownik mzk Gość
~użytkownik mzk
nie przemyślany rozkład 71 na niklową 2010-07-26 09.19

ten, kto ułozył rozkład jazdy dla 71 niklowa i rekinowa,chyba zrobił to pod siebie i znajomych...na rekinowa 71 jedzie co 10 min. a na niklowa tam gdzie sa zakłady pracy? jedzie 5 31 a potem 5 52 a po miedzy nimi 4 czy 3 na rekinowa puste. i to jest mądre? albo z niklowej 77 jedzie o 13 52 pusty a 71 o 14 03 na..bany ludzmi po same dzrzwi....tylko w polsce tak moze ktos myslec

Tadek Gość
~Tadek
racja zgadzam sie 2010-07-26 09.24

totalny debilizm 71 z niklowej jedzie 13 46 a potem dopiero 14 03 . tym wczesniejszym nikt nie jezdzi , kilka osób 77 a potem? a potem podjezdza 71 ten 14 03 i nie idzie wsiasc do niego. a królewicze na tarasy na rekinową maja dojazd co 10 minut pustym autobusem. tak samo rano. zgadzam sie z tym . ktos, kto jedzie z fordonu,lub z kapuscisk itp,jesli mu ucieknie lub bedzie miął awarie autobus lub tramwaj, to ma nikłe szanse zdazyc na niklowa 5 31. musi czekac 20 minut na nastepny ......i ma spóznienie .... a na rekinowa soboe jezdza co chwile. do sadu to trzeba podac

ja Gość
~ja
SPALIC ICH 2010-07-26 09.24

KAZDY ROBI POD SIEBIE. KRETYNI UKŁADAJA TAKIE ROZKŁADY...........................................

kaola Gość
~kaola
rozkład jazdy 2010-09-28 23.07

od poniedziałku tj od 27 bm T 1 jeżdzi normalnie od Wyścigowej do LPKiW, a rozkład pokazuje Babia Wieś. Może trzeba uaktualnić?

CHORA NA RAKA Gość
~CHORA NA RAKA
POŁĄCZENIA Z RCO 2010-10-07 21.43

POWINNO WIĘCEJ JEŹDZIĆ AUTOBUSÓW LINII 69 PRZEZ CENTRUM ONKOLOGII , BO JEST STANOWCZO ZA MAŁO ( RÓWNIEŻ W SOBOTY I NIEDZIELE ).LUDZIE MAJĄ O RÓŻNYCH GODZINACH ZABIEGI I SĄ ZDANI TYLKO NA PRYWATNYCH PRZEWOŹNIKÓW.

pracownica Gość
~pracownica
ciekawa linia 57 2010-10-24 23.35

codziennie jezdze do pracy autobusem lini 57 z ronda jagiellonów.Jezeli zdaze na ten o godz.5:09 okazuje sie ze autobus jest przepelniony i jazda nim jest straszna biorac pod uwage autobus ktory na kazdym przystanku gaśnie!! Następny jedzie zas 5:24. Nie mozna wpuscic jeszcze jednego pomiedzy nimi np.15 po a tamten przesunac o 2-3 minuty.tak samo przepełniony odjezdza o 14:14 z witebskiej i o 22:15 przepelniony pomyslcie nad ta trasa bo jest naprawde uciazliwa podroz ta linia.tam sa duze zakłady pracy

zasmucona Gość
~zasmucona
autobus linii 52 2010-10-27 21.33

w dni powszednie ,niedziele i swieta musze dojechac do pracy.Kiedys autobus z przystanku GDANSKA-JEZDZIECKA odjezdzal o godz.6 . TERAZ NIESTETY 6-12/ 6-14 .Ta zmiana bardzo utrudnia dojazd na godz. 7 do pracy.Trzeba wspierac sie busem ,ktory w swieta o tej godzinie nie jezdzi.OSOB ,ktorym ta zmiana zatrula zycie ,jest znacznie wiecej.

Jutro Piątek i też tak będie. Gość
~Jutro Piątek i też tak będie.
linia 93. 2010-11-18 18.40

Linia 93 ma opinię najgorszej w Fordonie.3 dniz kolei nie jechał autobus ogodz.5.12 z kleberga do miasta.Stoimy i patrzymy jak jadą sobie w tym czasie 4 autobusy69 2 autobysy72 prawie puste a my stoimy.Tennastępny jest pełen,wolno jedzie bo łapie wszystkie światła iwszyscy spużniają się do pracy.Chyba że pracują na dworcu i nie rejestruje ich komputer.SKANDAL CZY BAMBUKO?.

ja Gość
~ja
rozkład jazdy mzk toruń 2010-11-30 09.56

<a href="http://www.mmtorun.pl/artykul/rozklad-jazdy-mzk-torun-233299.html">Rozkład jazdy MZK Toruń</a>

astra Gość
~astra
przystanek 2010-12-15 09.22

Prosimy o przystanek przy ul prof.Kaliskiego przy nowym Osiedlu Olimpia.Dużo osób mieszka w nowych domach ,na przeciwko są też zakłady Uniwersytetu,studenci też byliby wdzięczni za jeden przystanek dodatkowo.Wysepka autobusowa jest przygotowana,czyli przystanek był przewidziany.Oczywiście przystanek z kierunku miasta,bo na przeciwko do miasta już jest.

ja Gość
~ja
korki 2010-12-19 17.17

samamalejkum chcemy nowych tramwaji i prostych szyn.i wiecej kobiet za pedałami.

ola Gość
~ola
absurd 2011-01-03 15.00

prawda jest taka ze sobie jaja z ludzi robia!! moja babcia ma chory kregoslup jest po paralizu a lekarze uwazaja to za niewiarygodny cud ze nie porusza sie na wozku. i teraz musi czekac 40 minut za autobusem do onkologii i nikt nie moze jej odwiezc bo wszyscy sa w pracy!!!!!! a przystanki sa takie ze nawet nie mozna tam usiasc.

pacjent onkologiczny Gość
~pacjent onkologiczny
zły dojazd do centrum onkologii 2011-02-05 17.45

Brak informacji i rozkładu jazdy w komunikacji z dworca pkp do centrum onkologii.Jak pacjenci z poza Bydgoszczy mogą się dowiedzie??? Informacje telefoniczna odpowiada,ze nie ma takiej informacji i za to kasuje 2,58.
STRASZNE UTRUDNIENIE

miszkanka fordonu Gość
~miszkanka fordonu
zły rozkład jazdy 2011-04-04 20.54

zmiana która jest od 1 .04 jest nie przemyślana za pózno rano wyjedżają pierwszw autobusy z os. tatrzanskiego z pętli jest duży problem dostaniem się do pracy na 6.00 na osowa górę

Paulina Gość
~Paulina
jak jezdzi teraz 8 2011-05-11 21.01

dzis widzialm ze 8 jechala na bielawy to ja juz nie wiem gdzie i jak jedzie

S.W. Gość
~S.W.
56 tylko do centrum 2011-06-22 17.12

Witam, mieszkam od prawie 40 lat na Miedzyniu. 56 jeździ tylko do centrum. Chcąc się dostać do jakiejś innej dzielnicy muszę conajmniej 1 raz przesiadać się. Chiałbym mieszkać na Błoniu. Stamtąd jeżdżą autobusy prawie wszędzie. O powrotach z 2 zmiany lepiej nie pisać. Powrót z kierunku Fordonu jest niemożliwy. Szukam pracy i niestety ten m.in. kierunek muszę wykluczać jeżeli jast to praca na 2 zm. Trasa autobusu nocnego na Miedzyń to całonocna "wycieczka" po zachodniej części miasta. Najlepiej być urzędnikiem, którego za nasze pieniądze wozi kierowca.

Aneta Gość
~Aneta
jak z ronda jagiellonów na chodkiewicza? 2011-08-02 10.02

czy ktoś wie jak teraz można dojechać z r jagiellonów na chodkiewicza w okolice tp sa

pogoski pogoski
? 2011-08-02 10.11

samochodem, rowerem, autobusem, tramwajem?

Bacha Bacha
Jaki aktualny w MZK? 2011-08-10 13.42

kliknijcie na A 68. I nic !!!

Michał Młodzikowski Michał Młodzikowski
Już poprawione 2011-08-10 14.27

dzięki za zgłoszenie.

Fordonianka Gość
~Fordonianka
Dziękuję za 74. 2011-09-19 13.45

Dojeżdżam z Fordonu do pracy na ul. Przemysłową.Takich osób jest dużo.Wreszcie mogę szybko i bez przesiadek dojechać do pracy.Słyszałam że 74 bedzie tak jezdził tylko 2 miesiące.Może dyrekcja MZK przemysli i zostawi trasę 74 przez ul. Przemysłową? Jest tu duzo zakładów a z Fordonem nie ma bezpośredniego połączenia.
Pozdrawiam

grafpolek:) Gość
~grafpolek:)
74 na Przemysłową!!! 2011-10-02 19.39

podzielam zdanie użytkowniczki Fordonianka na temat bezpośredniego połączenia Fordonu z Przemysłową, to świetny pomysł, jazda trwa krótko i co ważne bez przesiadek.

Marek10901 Gość
~Marek10901
tramwaj do dworca 2011-10-07 11.48

myślę, że osoby układające rozkłady jazdy nie zapomną o połączeniu dworca PKP z Uniwersytetem Jana Kazimierza, jest wolna linia 5, oraz istnieje niewykorzystywany prawo skręt z ulicy gdańskiej w Focha. Dawno temu jeździła na tej trasie 4 i zawsze była pełna pasażerów.

Milena1984 Gość
~Milena1984
Autobusy niskopodłogwe 2011-12-01 16.27

Dziś jechałam z 3 miesięcznym dzieckiem(we wózku) z Auchan do Fordonu linią 81, na rozkładzie jest podane,że wszystkie autobusy są niskopodłogowe, czyli,że sa przystosowane do wózków dziecięcych i wózków inwalidzkich. A tu na przystanek podjeżdza autobus wogóle nie przystosowany do wózków dziecięcych, więc czekam na następny i następny znowu taki sam i kolejny też,w końcu wsiadłam,ale w autobusie jakaś babka na mnie,że to nie jest autobus do wózków. No właśnie nie jest,ale do domu jakoś musiałam się dostać. Wiec się pytam co z tymi autobusaminiskopodłogowymi???

Yankez Gość
~Yankez
Nowa strona ZDMiKP 2011-12-30 12.05

Już działa nowa strona ZDMiKP. Zaktualizujcie adresy rozkładu.