*
Nostradamus a Smoleńsk Dodane 2010-04-15 09.24 , komentarzy 160

Przepowiednia Nostradamusa o katastrofie w Smoleńsku

Mrożąca krew w żyłach przypowieść Nostradamusa dotyczy przypowieści w Smoleńsku? Czy "niezwyciężony kraj" to Polska?

Całkiem przypadkiem natrafiłam na przepowiednię Nostradamusa, który pisze:
„I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy.” Dalej pisze, że metalowy ptak rozdzieli dwóch braci...
Niewtajemniczonych pragnę poinformować, że Nostradamus przepowiedział trafnie wiele ważnych wydarzeń np:
- wynalezienie bomby atomowej
-I i II wojnę światową
- lądowanie na księżycu, itp.
Czy jego przepowiednie się sprawdzają w całości? Dotyczy to Rosji czy Iraku? A może to tylko fikcja...

X

Miejsce
w rankingu
Patrycja

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

ten typ Gość
~ten typ
To brednie 2010-04-14 20.38

Trzeba być bardzo naiwnym aby wierzyć w słowa, które wypłyneły do internetu tuż po tragedii.
Jest to zwykła prowokacja, która nie ma żadnego pokrycia z tym co przez całe swoje życie powiedział Nostradamus, słowa te są wyssane z palca i wrzucone w ramach potęgowania sensacji, oj polaczki polaczki...

gość Gość
~gość
bzdura! 2010-04-14 20.47

to ja zapraszam na tą stronę, która mówi że to jest wymyślona przepowiednia: http://www.mmwroclaw.pl/8828/2010/4/12/nostradamus-nie-przepowiedzial-katastrofy-w-smolensku?category=news

Patrycja Patrycja
hmmm 2010-04-14 20.59

oby nie doszło tylko do jakiejś kolejnej tragedii gdy tyle "głów państw" zbierze się w jednym miejscu

Kalczuk Gość
~Kalczuk
myśl 2010-04-14 21.15

Ja myślę że z jednej strony trzeba wierzyć bo jak będą ludzie to ignorować to na pewno coś wydarzy się... : /

osccarff Gość
~osccarff
nadzieja 2010-04-14 21.23

mam nadzieję że znowu Polska nie będzie musiała przeżywać tego samego

Viki Gość
~Viki
No nie..!!!! 2010-04-14 21.41

Jak można takie głupoty wypisywać..ludzie opamiętajcie się..czy wy macie innych za głupków?. tego wnioskuję, ze nikt nie czytał wersji(podobno) oryginalnej..hihihi a szkoda..przeczytajcie sobie..i wtedy sami z siebie się uśmiejecie.

Kredka Gość
~Kredka
do Viki 2010-04-14 21.53

wklej tą wersję

Martynka Gość
~Martynka
WoW 2010-04-14 21.54

ja w to wierzę!!!!

Goosia Goosia
prawda czy fałsz 2010-04-14 22.48

ja czekam na jakieś dalsze dowody..sama tematyka jego przepowiedni jest interesująca

Iza Gość
~Iza
Metalowe ptaki 2010-04-14 22.50

Metalowe ptaki rozdzielą dwóch braci. Ten cytat faktycznie da się odnaleźć, ale podobno chodziło tu o wierze WTC. Tutaj metalowy ptak był jeden.

Iza Gość
~Iza
O kurka 2010-04-14 22.52

* wieże. Późno już, proszę o wybaczenie.

jola Gość
~jola
;( 2010-04-14 23.04

Boje się!!!!!

adamssss Gość
~adamssss
zastanawiające 2010-04-14 23.56

http://www.forumowisko.pl/topic/9637-przepowiednia-nostradamusa/page__st__20__s__4761de86da1f4d5b1748b3c213e5de5c poczytajcie ... wypowiedzi m.in. o kaczyńskich...

sopran sopran
heh :) 2010-04-15 00.25

uwielbiam te cudowne wieloznaczności w tekstach Nostradamusa. Ten fragment był wielokrotnie cytowany po WTC. I pewnie pod niejedno wydarzenie z przyszłości będzie można go podpiąć.

mała_lady Gość
~mała_lady
... 2010-04-15 06.06

mysle ze to ie jest dokonca prawda.
Ten fragment nie znajduje sie w zadniej jego ksiedze.To prowokacja która ktos wymysli aby wywołac zamieszanie..

Marek Gość
~Marek
Nostradamus... 2010-04-15 07.53

słynął z niedokładności. Mógł przecież podać krótko podstawowe dane techniczne stalowego ptaka i byłoby po spekulacjach.

Danielson Gość
~Danielson
Noster Damus XXI wieku. 2010-04-15 09.01

Studiowałem jego książki nic takiego nigdy nie napisał, ludzie czy wy jak na swój wiek macie przegrzane mózgi?
Zobaczcie daty zakładania postów na forach i daty edycji na wikipedii nikt nigdy wcześniej nic takiego nie napisał, a nagle po katastrofie zostało to dodane.

Welcome in Poland ... czasami mi wstyd za rodaków , wymyślajcie nowe teorie i bądźcie prorokami XXI wieku.
"I wtem wielka kopa spadnie na Polskę a z Polski zostanie kopa większa od poprzedniej" - Noster Damus

Ciekawi mnie co za pajac wymyślił to jako pierwszy.

Dorota Kowalewska Dorota Kowalewska
:) 2010-04-15 09.46

Mojemu przyjacielowi cyganka wywróżyła, że pokocha go czarna blondynka....

I się sprawdziło. Jego dziewczyna sie przefarobowła i poszła na solarium...;)

Maria Gość
~Maria
Bzdura !!! 2010-04-15 12.28

tak się składa że tłumaczyłam z języka francuskiego przepowiednie Nostradamusa i takiej wzmianki nigdy nie spotkałam, a jestem z tym tematem związana od 10 lat, więc proszę nie pisać takich bzdur opierając się na notkach z forum lub innych blogów, a redakcji proponuje sprawdzanie wierzytelności nadsyłanych tu bzdur bo wkrotce ktoś napisze że jest Chrystusem i też to opublikujecie ? to nie jest chyba portal w stylu plotka.pl a powyższy artykuł tylko z nazwy powinien być zamieszczony co najwyżej na blogu a nie w głównym słupku informacyjnym .

CONSTANTIN Gość
~CONSTANTIN
nieprawda 2010-04-15 14.54

wszyscy mówią że Rosjanie nam pomogli, ale to nie prawda to oni sprawdzili jako pierwsi czarne skrzynki i nie chcieli by tą sprawą zajęła się komisja narodowa.

Aguuu Gość
~Aguuu
coś innego.. 2010-04-15 16.44

jedna kobieta w internecie pisała nie tak jak inni tuz po katastrofie tylko w styczniu 2010 roku ze w kwietniu 2010 roku bedzie w kraju załoba narodowa.. wszyscy uwazali ją za nienormalną napisala rowniez: w lipcu bedzie nastepna załoba narodowa a we wrzesniu 2010 roku zginie lub umrze osoba ważna i szanowana!

Bobcio Gość
~Bobcio
wierze 2010-04-15 18.06

ja myśle ze toprawda a tym najeźdźcą będzie rosja albo irak z tą bombą nuklearną czy cos albo rosja ale to może być zwykały zamach jakiegoś Islamczyka

Toamlone Gość
~Toamlone
ze wschodu może uderzyć Afganistan, np na polskie wojska 2010-04-15 18.26

stacjonujące w tym kraju

bożyszcze xD Gość
~bożyszcze xD
o matko... 2010-04-15 18.32

ludzie, nie wygłupiajcie się. też mam przepowiednie Nostradamusa w domu i jakoś nigdy nie trafiłam na taką przepowiednię.

zmartwiona... Gość
~zmartwiona...
ja pierdole 2010-04-15 18.48

nostradamus jest niezly... przepowiedzaial juz tyle...zreszta wszyscy polscy jasnowidzy przepowiadaja ze niedlugo bd 3 wojna swiatowa...