*
Dodane 2009-06-26 16.38 , komentarzy 0

Black Red White otwiera salon w Bydgoszczy

W sobotę, 27 czerwca, Black Red White – producent i dystrybutor mebli mieszkaniowych i artykułów wyposażenia wnętrz – otwiera salon meblowy w Bydgoszczy.

Na dwóch poziomach galerii handlowej o łącznej powierzchni 12 tys. m2, eksponowane będą meble, artykuły dekoracyjne oraz oświetleniowe. 1,5 tys. mebli zostanie zaprezentowanych w 300 boksach, stanowiących gotowe propozycje umeblowania i udekorowania pokoi. Klienci będą też mogli liczyć na wsparcie obsługi salonu przy projektowaniu własnych rozwiązań i oczywiście na transport i montaż mebli.
- Staramy się pokazać ludziom, że skoro mieszkanie to nasz azyl, musi ono być ciekawe i przyjazne – mówi prezes Black Red White Robert Kwiecień.

Salon zlokalizowany jest przy ul. Fordońskiej 258-262. Obok niego - przy ul. Fordońskiej 260 - znajduje się studio kuchni Black Red White. O tym, że salon zostanie otwarty dla bydgoszczan, przypominają dziś odbywające się na ulicach miasta flash moby, w ramach których bydgoszczanie mogą wziąć udział w nietypowym staniu w kolejce. Prawdziwe kolejki na pewno zastać będzie można jutro w salonie…

Od redakcji: Przypominamy, że każdy z Was może zostać dziennikarzem obywatelskim serwisu MM Moje Miasto! Zachęcamy Was do zamieszczania artykułów oraz zdjęć z ciekawych wydarzeń i imprez. Piszcie też o tym, co Wam się podoba, a co Wam przeszkadza w naszym mieście. Spróbujcie swych sił w roli reporterów obywatelskich MM-ki! Pokażcie innym to, co dzieje się wokół Was. Pokażcie, czym żyje miasto.
X

Miejsce
w rankingu
Ewa Piątek

www.ewapiatek.wordpress.com www.mck-bydgoszcz.pl

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: